reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny Wy tez tak czesto sikacie? [emoji43] doprowadza mnie to do szalu. Cala ciaze w wc spedze...

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Tak tez tak mam... najbardziej uciazliwe to w nocy jest
 
reklama
Szybko leci ten czas :) ja w przyszłym tyg idę na zwykłą wizytę do mojego gina :) może zobaczę jak maluch się kręci bo ostatnio nie widziałam żeby pływał żabką :D już się nie mogę doczekać! :):):)
 
Jestem w przychodni, mimo skierowania na badania mówią mi, że igg i igm nie jest refundowane i mam zapłacić, to prawda?

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Ja tez placilam, dzwonilam do nfz i powiedzieli mi, ze te badania sa badaniami zalecanymi a nie obowiazkowymi i dlatego platne. Duzo zalezy od regionu i umowy jaka ma przychodnia podpisana z nfztem i laboratoriami
Dobrze, że się nie zgodziłam. Powiedziały mi, że i te badania i hbs oraz kila - są płatne. Jutro mam wizytę u gina, wyników nie będzie, no ale trudno, byłabym prawie 100 zł w plecy...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Kila na 100% darmowa

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
reklama
Emol, Pulpecik tak przeciez bedzie..
bo TEJ grupy co teraz piszemy nikt nie zamyka.... ona bedzie dalej....

grupa zamknieta to osobno stworzona grupa... a co i jak tam dalej w tej grupie bedzie to dalej zadecydujemy razem
 
Do góry