reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny przez kwestie związana z tym czy zamknąć forum czy nie, nikt nie odpisał na mojego posta :( zostawmy to jak jest.
Ja wracam z moim pytaniem odnośnie zgagi, jakiś pomysł oprócz siemię lniane,?
Od wczoraj wypala mi przełyk nawet po wodzie :(((


Woda z cytryną ? Mi zawsze przynosi ulgę. Cytryna ma odczyn zasadowy.
 
reklama
Wode z cytryna pije rano na zaparcia.
Ale spróbuję te migdały w takim razie może pomogą. Bo strach coś jeść a jestem głodna.

Dziękuję
8p3o43r89o9184xs.png


Woda z cytryną ? Mi zawsze przynosi ulgę. Cytryna ma odczyn zasadowy.
 
Jeny Aga skoncz juz nikt Cie nigdzie nie oceniał, kazdy ma prawo swoje zdanie wyrazac, a jezeli to zdanie jest inne niz Twoje to je zaakcpetuj..i nie pisz ze ktos jest niemily bo ma inne zdanie !
 
Uważam ze pomysł Kocurek jest super. Niech będzie osobne forum zamknięte a te niech zostanie takie jakie jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Dziewczyny przez kwestie związana z tym czy zamknąć forum czy nie, nikt nie odpisał na mojego posta :( zostawmy to jak jest.
Ja wracam z moim pytaniem odnośnie zgagi, jakiś pomysł oprócz siemię lniane,?
Od wczoraj wypala mi przełyk nawet po wodzie :(((

8p3o43r89o9184xs.png

Ja Ci odpisałam ze na zgagę 3 migdały i po problemie [emoji6]
 
Jeny Aga skoncz juznikt Cie nigdzie nie oceniał, kazdy ma prawo swoje zdanie wyrazac, a jezeli to zdanie jest inne niz Twoje to je zaakcpetuj..i nie pisz ze ktos jest niemily bo na inne zdanie !

Właśnie odwróciłaś kota ogonem.
Miałam inne zdanie.
Zarzuciłaś mi brak myślenia.
Jak powiedziałam co o tym myślę, teraz ja nie akceptuje Twojego.
Ależ akceptuje. Chcesz zamykaj i wypisz się z forum ogólnodostępnego Czy chcesz zostać?
Zobacz na głosy. Rozłam prawda ?
Założyłaś wątek. Ale do moderatorki od sterowania wszystkim daleko .
Przez Twoją postawę, uważam negatywną
 
Dobrze to idąc Twoim tokiem rozumowania musiałabyś prześwietlić wszystkie Dziewczyny. Czy ta to na pewno ta i jest Kobietą.
Zwróciłaś uwagę na lipcowe Mamy.
Czasami zerkam na lipiec i czytam Dziewczyny właśnie podpatrując co mnie czeka za miesiąc, dwa.
Domyślam się, że inne Dziewczyny robią tak samo.
Z wcześniejszych miesięcy.
Moze i tak ale np kwietniowe mamy juz dawno maja watek zamkniety

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Pamiętam w pierwszej ciąży zamknęły dziewczyny wątek, przeszłyśmy tam. Wiele dziewczyn, które np. miały jakieś problemy z ciąża, które nie pisały przez jakiś czas zostały wyrzucone, bez słowa ... Ja w pewnym momencie też nie pisałam nic przez jakiś miesiąc jak już dziecko się urodziło, no nie miałam wtedy ochoty na pisanie. A one po prostu mnie wyrzuciły z grupy, w której byłam przez około pół roku, opisywałam tam swój poród, wystawiałam zdjęcia.. pomyślcie jak się czułam...
Wy chcecie robić zupełnie to samo :)
A co do bezpieczeństwa... Przecież ja mogę być trolem jak każda inna i co, i tak bym była w grupie zamkniętej i wszystko bym czytała i wiedziała ;)
Zupełnie się z tym nie zgadzam, że tutaj ma być tak samo. Tamte po prostu zachowały się chamsko, wyrzucając dziewczyny bez słowa. Wiem jak to wygląda u nas na forum zamkniętym z pierwszej ciąży i NIGDY nikt nie został w ten sposób potraktowany.. Ustaliłyśmy na początku zasady, które wszystkim odpowiadały, a różne są sytuacje wiadomo i nie każdy ma czas siedzieć na forum codziennie, zwłaszcza jak już dziecko jest na świecie. Ale po to ustala się coś wspólnie, żeby po pierwsze się tego trzymać, po drugie zgodę wyraża na to każda, a po trzecie u nas przynajmniej było kilka podejść do takich osób i pytań czy wszystko ok i dlaczego nie pisze itd. Także wszystko to kwestia dogadania.
Póki co jest taki pomysł i każda może wypowiedzieć swoje zdanie, ale zdecyduje większość, co raczej też jest logiczne i sprawiedliwe.
Swoją drogą podpisuje się całkowicie pod tym co pisała Szalona w kilku postach. Przecież każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na propozycje jaka padła, bez oceniania kogoś i o to chodzi właśnie, żeby poznać opinię wszystkich tutaj.. A narzucać nikt nikomu nic nie narzuca [emoji6]
Naprawdę nie warto z takiego powodu wprowadzać taką negatywną atmosferę. Przede wszystkim się szanujmy..

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry