reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moim zdaniem taki test to nie jest głupia sprawa. Depresja poporodowa wbrew pozorom zdarza się często. Może dzięki temu przyszła mama będzie miała w porę pomoc psychologiczna. Z drugiej strony pytanie jak to chcą rozwiązać. Bo jeśli na zasadzie 'trzeba ją kontrolować bo jeszcze coś głupiego zrobi' to narobia więcej szkód niż pożytku...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ja mialam w szpitalu psychologa tak powinno byc we wszystkich, po godzinie jak położyli mnie na patologie juz byla mila Pani zeby pogadac, po cc przychodziła codziennie dodatkowo po wyjsciu ze szpitala byla jedna wizyta u niej bezplatnie do 3 tyg od porodu, uwazam ze to bylo pomocne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Moj w 12 tygodniu.
 

Załączniki

  • 15224002456971496799468.jpg
    15224002456971496799468.jpg
    728,4 KB · Wyświetleń: 110
Dziewczyny jak tam Wasze brzuszki?:)najbardziej ciekawa jestem tych,które w 8,10 tyg miały już całkiem spore. Ja rano codziennie swojego szukam i rezultat kiepski. Przyokraglilo mi się może delikatnie podbrzuszu a tu już 13+4...
W pierwszej ciąży u mnie było widać dopiero w 17 tc.I to Ci którzy mnie znali bo na ulicy to nadal ludzie nie zauwazali. Spokojnie jeszcze się doczekasz a później to jak coś upadnie i z takim brzuchem próbuj podnieść lub zawiązać buty to będziesz chciała już być po porodzie :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ja mam niestety sporo tłuszczyku na brzuchu także wogole nie zauważam żeby coś się powiększało.... Podobno w drugiej ciąży jest większy szybciej ale ja mam podejrzenia że mój organizm to coś zapomniał że byłam w ciąży 10 lat temu ;) Chociaż moja córka mówi mi że mam inny brzuch niż przed ciążą

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz jakiegoś linka które są daj e moja siostra 8 lat temu kupował do dziś to używa ma w środku taki drobny grosik i pokrowiec który można prać też taki chcę tylko nie ja widzę szukać w necie. Podealecie jakiegoś gotowca z fajnym rogalem?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Naturalna mama fajny poleciła

 
reklama
Do góry