reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja jestem skapa i rogala nie kupowalam, tylko z domowych poduszek konstruowalam podporki.

Chyba sie tu pochoruje, bo wspolokatorka ciagle okno otwiera, zostawila je na noc i juz mnie boli gardlo i kicham :( Niechze ta kobieta do domu idzie.

Rodzina mi tylko przykrości robi, znajomi mają dla mnie duzo więcej serca.

Wczoraj wieczorem dostalam maila z pracy. Odpisalam, ze chyba sprawa nie jest pilna a ja leze w szpitalu i niewygodnie mi odpisywac telefonem. Odpowiedz była taka, ze dzisiaj rano zamiast isc siku, klepalam maila.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Aspekt zwróć jej uwagę, że jesteś przeziębiona i nie chcesz aby okno było otwarte albo że jest Ci poprostu za zimno:tak: Ja to nie wiem że Ci ludzie to nie myślą jakby była sama na sali to niech sobie wietrzy ale jeśli jest z kimś innym to powinna się kulturalnie zapytać czy jak otworzy okno to nie będzie nikomu przeszkadzać :no: normalnie nie lubię takich ludzi którzy myślą tylko o sobie:realmad: trzymaj się i walcz żebyś Ty też się tam dobrze czuła:)
 
reklama
Hej dziewczyny dzisiaj w radio słyszałam, że obecny rząd chce robić obowiązkowe testy ciężarnym kobietom by sprawdzić predyspozycje do depresji poporodowej. Ponadto mają utrudnić dostęp do mleka modyfikowanego i możliwości jego podania mają być tylko w szczególnych przypadkach. Więc szykujmy cycki do produkcji albo dzieci nasze głodne będą :) Śmiech na sali..
 
Ja już po usg, dzieciątko ma 7 cm, jest zdrowe
Prawdopodobnie chłopiec - tak celowaliśmy :D

A krwiak zniknął zupełnie! Lecimy do Polski :D :D :D

Super wieści. Dzidziuś spory :)
Spokojnej drogi.
Ps.a z tą terminacją to jakieś jaja...jak można pomylić karty pacjentek w tak poważnej procedurze(?) sic!




usg 5.04 :)
 
Dziewczyny jak tam Wasze brzuszki?:)najbardziej ciekawa jestem tych,które w 8,10 tyg miały już całkiem spore. Ja rano codziennie swojego szukam i rezultat kiepski. Przyokraglilo mi się może delikatnie podbrzuszu a tu już 13+4...
 
Hej dziewczyny dzisiaj w radio słyszałam, że obecny rząd chce robić obowiązkowe testy ciężarnym kobietom by sprawdzić predyspozycje do depresji poporodowej. Ponadto mają utrudnić dostęp do mleka modyfikowanego i możliwości jego podania mają być tylko w szczególnych przypadkach. Więc szykujmy cycki do produkcji albo dzieci nasze głodne będą :) Śmiech na sali..
Moim zdaniem taki test to nie jest głupia sprawa. Depresja poporodowa wbrew pozorom zdarza się często. Może dzięki temu przyszła mama będzie miała w porę pomoc psychologiczna. Z drugiej strony pytanie jak to chcą rozwiązać. Bo jeśli na zasadzie 'trzeba ją kontrolować bo jeszcze coś głupiego zrobi' to narobia więcej szkód niż pożytku...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny jak tam Wasze brzuszki?:)najbardziej ciekawa jestem tych,które w 8,10 tyg miały już całkiem spore. Ja rano codziennie swojego szukam i rezultat kiepski. Przyokraglilo mi się może delikatnie podbrzuszu a tu już 13+4...
Ja też zero brzuszka...większy czasami miałam bez ciąży [emoji23]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
reklama
Do góry