reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

W pierwszej ciąży u mnie było widać dopiero w 17 tc.I to Ci którzy mnie znali bo na ulicy to nadal ludzie nie zauwazali. Spokojnie jeszcze się doczekasz a później to jak coś upadnie i z takim brzuchem próbuj podnieść lub zawiązać buty to będziesz chciała już być po porodzie :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
Hahahha jak cos upadnie pol biedy, mozna ukucnac i podniesc, ale golenie sie "tam" to masakra [emoji23] i obcinanie czy malowanie pazurow u nog [emoji23][emoji23]

Naturalna mama, jestesmy na podobnym etapie i mamy podobne brzuszki! Dobrze, ze z takim olbrzymem nie jestem sama ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
reklama
Moim zdaniem taki test to nie jest głupia sprawa. Depresja poporodowa wbrew pozorom zdarza się często. Może dzięki temu przyszła mama będzie miała w porę pomoc psychologiczna. Z drugiej strony pytanie jak to chcą rozwiązać. Bo jeśli na zasadzie 'trzeba ją kontrolować bo jeszcze coś głupiego zrobi' to narobia więcej szkód niż pożytku...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Minie bardziej zaskoczyło to, że ktoś wpadł na pomysł by ograniczyć mm dla noworodków. Testy spoko, ale nie obowiązkowe.

Brzuszki bardzo fajne, mi chyba bardziej w boczki poszło :) całe dorosłe życie zdrowo się odżywialam, teraz pizza, napoje gazowane, białe pieczywo, makarony z sosem, mięsne pasztety.... Same pyszności :) Nie potrafię najeść się sałatką z kurczakiem grilowanym, ani warzywnym pasztetem... Trudno, będzie Co zrzucać po ciąży
 
Hahahha jak cos upadnie pol biedy, mozna ukucnac i podniesc, ale golenie sie "tam" to masakra [emoji23] i obcinanie czy malowanie pazurow u nog [emoji23][emoji23]

Naturalna mama, jestesmy na podobnym etapie i mamy podobne brzuszki! Dobrze, ze z takim olbrzymem nie jestem sama ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
A wyobraź sobie jak upadnie i wyleci pod meble. Jak ja sobie przypomnę to ani tak ani tak bo na brzuchu się nie polozysz aby sięgnąć a na plecach nic nie widziałam. Ja z goleniem lecialam na "czuja" i mąż musiał potwierdzić czy ok :) a malowanie paznokci dałam jakoś radę ewentualnie siostrę prosiłam. Ale jak sobie to wszystko przypomnę...

Dziś post więc piję kefir z jajkiem sadzonym i ziemniaczkami. Nie miałam pomysłu na nic innego.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png

Prenatalne prywatnie 31.03
Wizyta NFZ 26.04
 
A masz jakiegoś linka które są daj e moja siostra 8 lat temu kupował do dziś to używa ma w środku taki drobny grosik i pokrowiec który można prać też taki chcę tylko nie ja widzę szukać w necie. Podealecie jakiegoś gotowca z fajnym rogalem?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio sobie kupiłam w kształcie 7 na stronie supermami.pl . Mega wygodna praktyczna. Mi bardzo pomaga na bóle kręgosłupa i bioder. Przez allegro z supermami jest taniej.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam rogala jakiegoś z allegro za grosze. W środku wsad ze styropianowych kuleczek. Niestety szeleści strasznie, no i już stracił naobjętości i jest "sflaczały" :( muszę zakupić nowy.


usg 5.04 :)
 
Do góry