reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Widzę że większość karmiła piersią i to długo... Naprawdę podziwiam. Ja próbowałam przez dwa tygodnie, córka ssać nie umiala a po dwóch godzinach odciągania mleka było 10 ml :( i wogole było to dla mnie jakieś nienaturalne.
Teraz chciałabym karmić piersią bardzo, napewno będę szukać doradczyni laktacyjnej jeśli nie będzie mi wychodzić jak ostatnio

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo wiesz,oni chcą żeby książkowo było a tak sie nie da,każdy jest inny. Może Ty właśnie taką naturę masz,że odpowiada Ci wyższy cukier wbrew podrecznikowi?
Ja byłam też katowana dietami bo mam cukier za niski,ale co poradzić,ze przy 39 na czczo czuję się najlepiej. Ale koniecznie chcą mnie leczyć ;)
@Mamisia83 współczuję serdecznie... Ale jeśli to zatoki,to one lubią ciepło właśnie bo muszę się trochę rozpuścić. Jeśli masz sól bochenska(moze tez być morska,w ostatecznosci zwykla) to polecam wlozyc do wereczka lnianego albo rękawicy do kąpieli,podgrzać w mikrofalowce i przykładać na czoło. Na początku nie czuć nic,ale potem zaczyna puszczać i ból też odchodzi
Dokładnie. Te ich normy mnie wkurzaja powoli. Jutro mam spotkanie z dietetykiem i jak znów będzie się czepiać to swoje powiem. Owszem jeść regularnie trzeba ale kurde przecież nie mogę wiecznie chodzić głodna i powiem że będę jadła większe porcje trudno. Ta insulina tak mi przyspiesza spalanie cukru, że szok. Zjadłam dziś jabłko bo miałam cukru 78 po 20 min był 209 a po godzinie cukier już wynosił 88. Tak samo mam z wiekszymi posiłkami. Wiem, że ta insulina działa przez 24h . Oni kazali mi brać 4 jednostki od razu ale ja biorę dwie bo uważam że lepiej zacząć coś na spokojnie i zobaczyć jak organizm reaguje.



rr7luqh.png
 
Widzę że większość karmiła piersią i to długo... Naprawdę podziwiam. Ja próbowałam przez dwa tygodnie, córka ssać nie umiala a po dwóch godzinach odciągania mleka było 10 ml :( i wogole było to dla mnie jakieś nienaturalne.
Teraz chciałabym karmić piersią bardzo, napewno będę szukać doradczyni laktacyjnej jeśli nie będzie mi wychodzić jak ostatnio

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też były przejścia z kp i mały w 4miesiącu skończył na mm.
Jeżeli teraz nie będzie szło to biorę doradcę laktacyjną bo moja położna która przychodziła to niewiele doradziła.

Mam koleżankę która ponad rok karmiła swoje bliźniaki i ciężko było odstawić przed powrotem do pracy. Zero problemu z ilością pokarmu. Dziewczynki wcześniaki, miały ciężki start i przerwę w kp ale udało im się wszystko utrzymać :)


usg 5.04 :)
 
dziewczyny czasami lepiej wziąć tę tabletkę niż się męczyć przez co właściwie wycofać z życia, ja tak miałam właśnie w sobotę, zaczęła mnie bolec głowa, nie pomagało nic, pomyślałam że prześpię się z tym i rano będzie lepiej, no ale nie było ostatecznie ok 16:00 wzięłam APAP i dosłownie po 15min czułam się jak nowo narodzona ;) jednakże tabletkę trzeba wziąć dopiero jak inne sposoby zawodzą ;)


Mi położna tłumaczyła , odnośnie moich migren, ze nie należy dopuszczać aż bol tak się nasili że nic nie będzie działało. W ciąży migreny są bardzo trudne do opanowania i bol trudny do zbicia.
Mi osobiście paracetamol mało pomaga.
Najlepszym sposobem są zimne okłady, cichy i ciemny pokój. Chwila wyciszenia się i ból staje się mniejszy.
 
Mi położna tłumaczyła , odnośnie moich migren, ze nie należy dopuszczać aż bol tak się nasili że nic nie będzie działało. W ciąży migreny są bardzo trudne do opanowania i bol trudny do zbicia.
Mi osobiście paracetamol mało pomaga.
Najlepszym sposobem są zimne okłady, cichy i ciemny pokój. Chwila wyciszenia się i ból staje się mniejszy.
To samo w poprzedniej ciazy uslyszalam, dzialac zanim bol sie nasili :)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Dzien dobry! Noc średnio udana, bo jedna pani chrapie (ujdzie) a druga pojękuje (a ja mam instynkt matki i mnie to zrywa do czuwania). Lozka skrzypia strasznie.

Mam nadzieje ze mnie dzisiaj przebadaja i nie zlekcewaza, ze w 3 dni z kwiaka 5x5 mm zrobil sie gigant ze skrzepami mimo lezenia.

Czekam na sniadanie glodna jak wilk, bo mam tylko wode i wafle (jeszcze nikt u mnie nie byl). Maz dzisiaj ogarniac bedzie chora córkę, pewnie do południa im zejdzie w przychodni.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też skrzypia to jest niesamowite. Ja na szczęście dzisiaj wychodzę choć mój lekarz na wizycie jak by mógł to by mnie do łóżka przywiazał i do lata trzymał. Trzymaj się ciepło. Dzisiaj do mnie na salę o 4.30 w 7 tyg w ciąży z krwiakiem dziewczyna przyszła. Od razu o Tobie pomyślałam.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry