reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi położna tłumaczyła , odnośnie moich migren, ze nie należy dopuszczać aż bol tak się nasili że nic nie będzie działało. W ciąży migreny są bardzo trudne do opanowania i bol trudny do zbicia.
Mi osobiście paracetamol mało pomaga.
Najlepszym sposobem są zimne okłady, cichy i ciemny pokój. Chwila wyciszenia się i ból staje się mniejszy.

zgodze się z tym w 100% pod warunkiem że wiesz że to migrna, ja się baaaardzo długo zmagałam z okropnymi migrenami, nawet na SOR wyladowałam, po odstawieniu antykoncepcji prawie w cale się juz nie pojawiąją (tfu tfu)
 
reklama
U mnie też skrzypia to jest niesamowite. Ja na szczęście dzisiaj wychodzę choć mój lekarz na wizycie jak by mógł to by mnie do łóżka przywiazał i do lata trzymał. Trzymaj się ciepło. Dzisiaj do mnie na salę o 4.30 w 7 tyg w ciąży z krwiakiem dziewczyna przyszła. Od razu o Tobie pomyślałam.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Obyś wracala dopiero jesienia na porod!

U mnie krwawa masakra, czuje sie duzo gorzej, mialam bardzo mocne skurcze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obyś wracala dopiero jesienia na porod!

U mnie krwawa masakra, czuje sie duzo gorzej, mialam bardzo mocne skurcze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
O matulu ale cię dopadło i to akurat w okresie przedświątecznym :/
Robili usg co tam w środku?
Pielęgniarki tętno dziecka sprawdzają?
Niech to krwawienie już ci odpuści &


usg 5.04 :)
 
Co ty, zrobili wczoraj usg podczas przyjecia i dzisiaj juz mi sie nie nalezy, mimo ze zglaszalam, ze mam bole inne niz poprzednio. Polozne sa barszo mile, ale tylko podaja tabletki i mierzą cisnienie, ale brzucha nikt nie dotyka.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieszkam koło Włocławka
Mam rodzine kolo Wloclawka [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Co ty, zrobili wczoraj usg podczas przyjecia i dzisiaj juz mi sie nie nalezy, mimo ze zglaszalam, ze mam bole inne niz poprzednio. Polozne sa barszo mile, ale tylko podaja tabletki i mierzą cisnienie, ale brzucha nikt nie dotyka.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mega mocno trzymam kciuki za Ciebie!!!!! Odpoczywaj, na lewym boku leż.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh mnie tez od wczoraj wieczorem boli głowa i sen nie pomógł. Tabletkami sie faszerować nie chce, bo i tak paracetamol nigdy na mnie nie działał. Też muszę się przemęczyć :(
Z tymi bólami w ciąży to czytałam że na naszym etapie może być od szybkiego wzrostu łożyska. Nie wiem ile w tym prawdy ale mnie odkąd zaszłam w ciążę właśnie przestała głowa boleć natomiast miałam dwa takie dni że nawet nie mogłam oczu otworzyć przez ból...wiec może coś w tym jest z tym łożyskiem

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Ze względu na moje poronienia nawykowe chodziłam co dwa tygodnie na usg. A prenatalne tak teraz akurat wypadło że za tydzień. Ale od teraz bede chodzić raz na miesiąc bo nie można dać się zwariować.
Po prenatalnym planuje kupić detektor tętna. W pierwszej ciąży miałam pożyczony i używałam tylko wtedy jak nie czułam ruchów przed snem. Teraz chce zacząć troche wcześniej, zobaczymy czy coś będzie słychać.

Moj lekarz w ogole nie zaklada, ze cos jest nie tak. Z jednej strony to swietnie, ale z drugiej tez jestem po poronieniu i wlasnie potrzebowalabym czestszych kontroli. Genetyczne w 12tyg i nastepne usg powiedzial, ze w 20tym dopiero. Troche dluga przerwa, zwlaszcza, ze juz po tyg od prenatalnego chetnie bym zobaczyla co tam w brzuszku. Chyba trzeba bedzie sie wybrac prywatnie po prostu. Detektor niby fajna rzecz, ale wtedy pewno kilka razy dziennie bym szukala, wiec dla zdrowia psychicznego tego nie kupie[emoji6]

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj lekarz w ogole nie zaklada, ze cos jest nie tak. Z jednej strony to swietnie, ale z drugiej tez jestem po poronieniu i wlasnie potrzebowalabym czestszych kontroli. Genetyczne w 12tyg i nastepne usg powiedzial, ze w 20tym dopiero. Troche dluga przerwa, zwlaszcza, ze juz po tyg od prenatalnego chetnie bym zobaczyla co tam w brzuszku. Chyba trzeba bedzie sie wybrac prywatnie po prostu. Detektor niby fajna rzecz, ale wtedy pewno kilka razy dziennie bym szukala, wiec dla zdrowia psychicznego tego nie kupie[emoji6]

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz, ja chodzę do prywatnej kliniki z kontraktem NFZ i usg mam co dwa tyg, ale co z tego, kiedy badań mi nie zlecają, bo 'na fundusz maks 4 na jednej wizycie'... Więc albo płacić za wizyty, albo za badania - na to by wychodziło... :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry