reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jejku juz nic nie rozumiem. Dali mi leki ale zwiekszajace krzepliwosc. Moj gin mowi, ze to glupota. Ale sam, madrala, nie przepisal mi ani aspiryny, ani clexane. Nie mam sily o tym myśleć, niech oni tu decyduja i biora odpowiedzialnosc. Ale mam niepokoj w sobie :(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale tu się mocno rozwinął mocno temat karmienia piersią. Powiem Wam szczerze,ze nawet o tym jeszcze nie myślę. Wydaje mi się to tak odległe...
Mi tez [emoji23][emoji23][emoji23]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Jejku juz nic nie rozumiem. Dali mi leki ale zwiekszajace krzepliwosc. Moj gin mowi, ze to glupota. Ale sam, madrala, nie przepisal mi ani aspiryny, ani clexane. Nie mam sily o tym myśleć, niech oni tu decyduja i biora odpowiedzialnosc. Ale mam niepokoj w sobie :(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale czemu głupota z tymi na krzepliwość?
Chyba chcą to zatrzymać, zatamować, tak?
Czy to krwawienie idzie z krwiaka czy nie da się tego stwierdzić?



usg 5.04 :)
 
Dzien dobry! Noc średnio udana, bo jedna pani chrapie (ujdzie) a druga pojękuje (a ja mam instynkt matki i mnie to zrywa do czuwania). Lozka skrzypia strasznie.

Mam nadzieje ze mnie dzisiaj przebadaja i nie zlekcewaza, ze w 3 dni z kwiaka 5x5 mm zrobil sie gigant ze skrzepami mimo lezenia.

Czekam na sniadanie glodna jak wilk, bo mam tylko wode i wafle (jeszcze nikt u mnie nie byl). Maz dzisiaj ogarniac bedzie chora córkę, pewnie do południa im zejdzie w przychodni.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Az mo sie przypomniala moja 6 osobowa sala po porodzie..i nieprzespane noce w szpitalu
 
No właśnie miewałam tak przy epizodach wysokiego ciśnienia ale u mnie dzisiaj 108/83 zaczęłam pić kawę to w wc wylądowała. Do du** się czuję. Dobrze, że ten tydzień urlop wzięłam bo do roboty i tak bym się nie nadawała :(


usg 5.04 :)

Eh mnie tez od wczoraj wieczorem boli głowa i sen nie pomógł. Tabletkami sie faszerować nie chce, bo i tak paracetamol nigdy na mnie nie działał. Też muszę się przemęczyć :(
 
Eh mnie tez od wczoraj wieczorem boli głowa i sen nie pomógł. Tabletkami sie faszerować nie chce, bo i tak paracetamol nigdy na mnie nie działał. Też muszę się przemęczyć :(
Ja jak rano zwymiotowałam to poczułam mega ulgę...myślałam, że to od żołądka może...ale niestety ból wraca.
Apap generalnie mi pomaga...ale w tym wypadku jest nieskuteczny.

Co do tych zimnych okładów to fakt.
Noc przetrwałam tylko dzięki zimnej ścianie do której przyłożyłam czachę :)

Wczoraj padał śnieg, dzisiaj leje deszcz...jak tu ma się człowiek czuć dobrze (?) :( :(


usg 5.04 :)
 
reklama
Do góry