reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nad morzem sypie snieg od rana [emoji85]

4c3tskjoa7ptmvui.png
No u mnie też sypie ostro nad morzem. Normalna zima [emoji53][emoji53][emoji53]
 
reklama
Dziewczyny przecież to naturalna kolej rzeczy ze o tej prozę roku pada deszcz !!!!! Śnieg mnie nieco wczoraj zaskoczył. Proszę nie marudzić, zrobić sobie pyszna herbatę/ kawę, otworzyć jakieś ciasteczka albo kupić ciacho i myśleć pozytywnie ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
Lubelskie - sypie od rana [emoji85]
Dziewczyny z tym paracetamolem to tez chyba ostrożnie trzeba, coraz więcej badań, ze nie do końca jest taki bezpieczny szczególnie w I trymestrze. Może lepiej te okłady, spacer albo sen ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdzie jest snieg ???
W poznaniu desz
Gniezno desz...

W Warszawie od rana śnieg. A wczoraj kozaki umyłam, wypastowałam i oficjalnie zakończyłam sezon zimowy! Ah ta ironia losu ;)

Paracetamol w jakies postaci Apap ?

A co to za znaczenie w jakiej postaci? Czy to będzie Panadol/Apap/Efferalgan/czy inna firma to ciągle to samo. I tak jak @pat&mom zauwazyła trzeba uważać.
 
dziewczyny czasami lepiej wziąć tę tabletkę niż się męczyć przez co właściwie wycofać z życia, ja tak miałam właśnie w sobotę, zaczęła mnie bolec głowa, nie pomagało nic, pomyślałam że prześpię się z tym i rano będzie lepiej, no ale nie było ostatecznie ok 16:00 wzięłam APAP i dosłownie po 15min czułam się jak nowo narodzona ;) jednakże tabletkę trzeba wziąć dopiero jak inne sposoby zawodzą ;)
 
U mnie leje jak z cebra.
Powiem Wam, odnośnie karmienia piersią, że przed porodem córki miałam założenie pół roku Maks :) i ciężko było, bo faktycznie ona cały cza na piersi wisiała. Ale jak tak sobie teraz myślę, to ja chyba - poza innymi plusami karmienia piersią - zbyt leniwa na mm jestem :D w sensie podgrzewać, wyparzać, przygotowywać. W nocy już tak padałam, że nie dałabym rady. A tak to bufet zawsze gotowy ;) i zeszło nam dwa lata na karmieniu, do samoodstawienia.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam dziś niskie ciśnienie 99/70. Czuję się fatalnie. Chyba to wina tej pogody. U nas raz pada deszcz raz nie ale ogólnie jest pochmurno. Jutro muszę jechać do dietetyka a tak mi się nie chce [emoji852].

rr7luqh.png

Bo wiesz,oni chcą żeby książkowo było a tak sie nie da,każdy jest inny. Może Ty właśnie taką naturę masz,że odpowiada Ci wyższy cukier wbrew podrecznikowi?
Ja byłam też katowana dietami bo mam cukier za niski,ale co poradzić,ze przy 39 na czczo czuję się najlepiej. Ale koniecznie chcą mnie leczyć ;)
@Mamisia83 współczuję serdecznie... Ale jeśli to zatoki,to one lubią ciepło właśnie bo muszę się trochę rozpuścić. Jeśli masz sól bochenska(moze tez być morska,w ostatecznosci zwykla) to polecam wlozyc do wereczka lnianego albo rękawicy do kąpieli,podgrzać w mikrofalowce i przykładać na czoło. Na początku nie czuć nic,ale potem zaczyna puszczać i ból też odchodzi
 
Eee tam, w Lublinie już od jakichś 3 godzin co najmniej leje deszcz... Śnieg trochę popadał z rana ale od razu się rozpuszczał.
 
reklama
U Rzeszowie padal deszcz a teraz nic i nawet sloneczko sie przebija wlasnie tesciowa poszla z synem przejsc sie wokol bloku a ja leeeeeze i juz chyba gnije [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry