reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wystarczy ze bedziesz silna co 4 tyg na wizycie...a potem przez 4 tyg bedzie ciekawosc zżerała :)
Ja siebie znam i wiem ze bym nie wytrzymala... :)

Jak sie upre to pewnie bym nie chciała wiedzieć,ale wyprawke muszę zrobić i pasuje wiedzieć dla kogo:) mimo,iz nie planuję różowego ani niebieskiego to jednak z uniwersalnymi ciuszkami nie jest taka prosta sprawa:)
 
Ja Wam powiem, że mam coraz większe rozkminy, czy nie walnąć wszystkim tutaj i nie wyprowadzić się na stałe do Holandii... Rodzinę tam mam od prawie 10 lat, zjeżdżają tylko na dwa miesiące w roku. Uwielbiam ten kraj, byłam tam wiele razy. Jedyne co, to że nie znam holenderskiego i dla mojej córki to też byłby szok, ale ona jest w takim wieku, że nauczy się szybko, a ja od biedy z każdym się po angielsku dogadam, a i z czasem pewnie też złapie... Nie wiem, kurde, nie wiem.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Kurde to teraz ja mam stres, bo szczerze to te kobiety na rejestracji kompletnie nie potrafiły obliczyć kiedy mam mieć te prenatalne i dopiero po konsultacji z Wami tutaj zadzwoniłam i sama poprosiłam o ten termin... I teraz się boję, że za wcześnie :(

Mnie wychodzi prenatalne jak będzie 11tc5d. 5.04 się okaże czy da się wszystko pomierzyć ;)
 
Płeć za pierwszym i drugim razem poznałam na prenatalnych, teraz tez na to liczę oby do 04.04 [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie wiem czy mi tu płeć powiedzą, bo normalnie Chińczykom nie mówią, lekarze mają zakaz - przez te politykę 1 dziecka potem były masowe aborcje ze względu na płeć, bo większość ludzi wolała mieć syna. I teraz żeby to zatrzymać nie informują o płci aż do porodu. Ale ponoć jak obcokrajowiec to mogą się ewentualnie zgodzić, to zależy od lekarza...
 
reklama
A ja mam caly czas takie mdlosci ze szok, znam to z poprzedniej ciazy ale juz zapomnilam jakie to wykanczajace. Wlasnie stuknelo mi 2 mies odkąd przestalam zupelnie jesc cieple posilki... teraz to tak z 2 x dziennie dam rade zjesc 2-3 kanapki z pomidorem do tego kubek zimnego mleka i tyle przez caly dzien a i tak mnie ciagnie na wymioty ze wyje jak jelen na rykowisku przy kibelku, koszmar :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ranny ptaszek- wspolczuje[emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry