reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam wszystkie mamusie [emoji4] w środku nocy niemal, bo jak wstałam na siku, tak już nie dane mi było zasnąć. [emoji12] Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę. Dokladnie 6t+0d. W sumie to z wiele się nie dowiedziałam, ale to chyba dlatego, że zamiast jednego pęcherzyka gin zobaczyła dwa. I z tego wszystkiego o nic w sumie nie zapytałam. Gin stwierdziła, że wszystko wyglada w porzadku, ale karty ciąży nie założyła, kazała przyjść 2 marca potwierdzić, że ciąża blizniacza i wtedy założymy. I z racji mojej pracy( fizyczna i ciężkie rzeczy trzeba dźwigać) powiedziała, że L4 bezdyskusyjnie mi pisze za dwa tygodnie... Powiem wam, że jestem w szoku ogromnym. Naprawdę przez to wszystko nie zapytałam ani o termin porodu, ani o serduszka, ani w ogole o nic zupełnie. Wzięłam skierowanie na badania( morfologia i mocz) i po prostu wyszlam[emoji53] egh teraz żałuję i zastanawiam się, czy przed uplywem tych dwóch tygodni nie wybrnąć się do jeszcze innego gina, żeby sie upewnić... No wierzyć mi się nie chce. Ani u mnie w rodzinie, mimo że liczna, bliźniaki się nie zdarzyły, ani u męża, a tu prosze taka niespodzianka... Kazała gin sobie zostawic mały znak zapytania, ale na 99 % jest pewna... Egh jeśli sie potwierdzi to bd liczną rodzinką [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje, super [emoji5] będzie dobrze, odpoczywaj.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie mamusie [emoji4] w środku nocy niemal, bo jak wstałam na siku, tak już nie dane mi było zasnąć. [emoji12] Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę. Dokladnie 6t+0d. W sumie to z wiele się nie dowiedziałam, ale to chyba dlatego, że zamiast jednego pęcherzyka gin zobaczyła dwa. I z tego wszystkiego o nic w sumie nie zapytałam. Gin stwierdziła, że wszystko wyglada w porzadku, ale karty ciąży nie założyła, kazała przyjść 2 marca potwierdzić, że ciąża blizniacza i wtedy założymy. I z racji mojej pracy( fizyczna i ciężkie rzeczy trzeba dźwigać) powiedziała, że L4 bezdyskusyjnie mi pisze za dwa tygodnie... Powiem wam, że jestem w szoku ogromnym. Naprawdę przez to wszystko nie zapytałam ani o termin porodu, ani o serduszka, ani w ogole o nic zupełnie. Wzięłam skierowanie na badania( morfologia i mocz) i po prostu wyszlam[emoji53] egh teraz żałuję i zastanawiam się, czy przed uplywem tych dwóch tygodni nie wybrnąć się do jeszcze innego gina, żeby sie upewnić... No wierzyć mi się nie chce. Ani u mnie w rodzinie, mimo że liczna, bliźniaki się nie zdarzyły, ani u męża, a tu prosze taka niespodzianka... Kazała gin sobie zostawic mały znak zapytania, ale na 99 % jest pewna... Egh jeśli sie potwierdzi to bd liczną rodzinką [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Super wiadomosc moj maż tez mówił ze strzelał w bliźniaki ale u nas tez w rodzinie nie było bliźniaków.[emoji846]


 
Blizniaki fajnie ;) moja babcia jest bliźniaczką ;) ale jednak przy moim ancymonie trochę sobie nie wyobrażam jeszcze bliźniaków :p
 
Stonkabiedronka pierwsze pytanie z rana...może wiesz czy można u nas stosować którąŝ maść na opryszczkę?
Kurcze wstałam i rano taka niespodzianka :/ Zawsze heviran w tabletkach i 2 x dziennie cykl laserem w pracy szybko mi wyciszał. Teraz chyba tego nie mogę zastosować :/
Może chociaż plasterki?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Stonkabiedronka pierwsze pytanie z rana...może wiesz czy można u nas stosować którąŝ maść na opryszczkę?
Kurcze wstałam i rano taka niespodzianka :/ Zawsze heviran w tabletkach i 2 x dziennie cykl laserem w pracy szybko mi wyciszał. Teraz chyba tego nie mogę zastosować :/
Może chociaż plasterki?


Wizyta 19.02.18->czekamy
Mi też niestety wyskoczyła opryszczka i pani w aptece poleciła mi w moim stanie plasterki. Zakupiłam i już po jednym dniu było zdecydowanie lepiej :)
 
Stonkabiedronka pierwsze pytanie z rana...może wiesz czy można u nas stosować którąŝ maść na opryszczkę?
Kurcze wstałam i rano taka niespodzianka :/ Zawsze heviran w tabletkach i 2 x dziennie cykl laserem w pracy szybko mi wyciszał. Teraz chyba tego nie mogę zastosować :/
Może chociaż plasterki?


Wizyta 19.02.18->czekamy
Mi tez niestety wyskoczyła opryszczka i pani w aptece poleciła mi w moim stanie plasterki. Zakupiłam i już po jednym dniu było zdecydowanie lepiej :)
 
Witam wszystkie mamusie [emoji4] w środku nocy niemal, bo jak wstałam na siku, tak już nie dane mi było zasnąć. [emoji12] Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę. Dokladnie 6t+0d. W sumie to z wiele się nie dowiedziałam, ale to chyba dlatego, że zamiast jednego pęcherzyka gin zobaczyła dwa. I z tego wszystkiego o nic w sumie nie zapytałam. Gin stwierdziła, że wszystko wyglada w porzadku, ale karty ciąży nie założyła, kazała przyjść 2 marca potwierdzić, że ciąża blizniacza i wtedy założymy. I z racji mojej pracy( fizyczna i ciężkie rzeczy trzeba dźwigać) powiedziała, że L4 bezdyskusyjnie mi pisze za dwa tygodnie... Powiem wam, że jestem w szoku ogromnym. Naprawdę przez to wszystko nie zapytałam ani o termin porodu, ani o serduszka, ani w ogole o nic zupełnie. Wzięłam skierowanie na badania( morfologia i mocz) i po prostu wyszlam[emoji53] egh teraz żałuję i zastanawiam się, czy przed uplywem tych dwóch tygodni nie wybrnąć się do jeszcze innego gina, żeby sie upewnić... No wierzyć mi się nie chce. Ani u mnie w rodzinie, mimo że liczna, bliźniaki się nie zdarzyły, ani u męża, a tu prosze taka niespodzianka... Kazała gin sobie zostawic mały znak zapytania, ale na 99 % jest pewna... Egh jeśli sie potwierdzi to bd liczną rodzinką [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji4] życzę zdrówka i cierpliwości. Zawsze chciałam mieć bliźniaki [emoji16]
6 tydzień to bardzo wcześnie. Serduszek raczej nie było jeszcze widać. Najlepiej zaczekać w dużej cierpliwości wypoczywać i cieszyć się z Daru [emoji4]
Chodząc gdzie indziej też nie wiele więcej się dowiesz a tylko będziesz się denerwować...niepotrzebnie.
A skoro masz ciężką pracę to nie rozumiem dlaczego już teraz nie dostałaś zwolnienia. Te pierwsze tygodnie są największym ryzykiem. Może warto przemyśleć i póki co pójść na L4 nawet to 80%
Termin mniej więcej możesz wyliczyć z kalkulatorów z internetu. Poza tym teraz na tym etapie to nie ma znaczenia. Ja też nie wiem jeszcze na kiedy termin.
Najważniejsze to dbać o siebie. Dużo wypoczywać i nie dźwigać.
Powodzenia


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!
Dołączam do Was, termin wyliczyłam na 7 października ;)
już nie mogę się doczekać USG, mam nadzieje ze fasolka rośnie i wszystko jest dobrze :)
W sumie to była pierwsza próba i od razu się udało.
Jak dziś Wasze samopoczucie? mi wyjątkowo nie jest niedobrze, nie wymiotuję co prawda tylko wszystko mi się unosi - koleżanka poleca mi Rennie, myślicie że jest bezpieczne?
 
reklama
Gratki ;-) tez mam termin na 7 pazdziernika a 15 lutego bylam u ginekologa i widzialam kropka i widzialam jak bije serduszko ;-)

Cześć!
Dołączam do Was, termin wyliczyłam na 7 października ;)
już nie mogę się doczekać USG, mam nadzieje ze fasolka rośnie i wszystko jest dobrze :)
W sumie to była pierwsza próba i od razu się udało.
Jak dziś Wasze samopoczucie? mi wyjątkowo nie jest niedobrze, nie wymiotuję co prawda tylko wszystko mi się unosi - koleżanka poleca mi Rennie, myślicie że jest bezpieczne?
 
Do góry