reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jak Ci niedobrze to polecam imbir np herbatke z imbirem


Cześć!
Dołączam do Was, termin wyliczyłam na 7 października ;)
już nie mogę się doczekać USG, mam nadzieje ze fasolka rośnie i wszystko jest dobrze :)
W sumie to była pierwsza próba i od razu się udało.
Jak dziś Wasze samopoczucie? mi wyjątkowo nie jest niedobrze, nie wymiotuję co prawda tylko wszystko mi się unosi - koleżanka poleca mi Rennie, myślicie że jest bezpieczne?
 
reklama
A rennie to na zgage

Cześć!
Dołączam do Was, termin wyliczyłam na 7 października ;)
już nie mogę się doczekać USG, mam nadzieje ze fasolka rośnie i wszystko jest dobrze :)
W sumie to była pierwsza próba i od razu się udało.
Jak dziś Wasze samopoczucie? mi wyjątkowo nie jest niedobrze, nie wymiotuję co prawda tylko wszystko mi się unosi - koleżanka poleca mi Rennie, myślicie że jest bezpieczne?
 
W ciąży staram się unikać leków. Jak chyba większość z nas. Rennie to też jakiś lek. Ja bym się bała.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie mamusie [emoji4] w środku nocy niemal, bo jak wstałam na siku, tak już nie dane mi było zasnąć. [emoji12] Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę. Dokladnie 6t+0d. W sumie to z wiele się nie dowiedziałam, ale to chyba dlatego, że zamiast jednego pęcherzyka gin zobaczyła dwa. I z tego wszystkiego o nic w sumie nie zapytałam. Gin stwierdziła, że wszystko wyglada w porzadku, ale karty ciąży nie założyła, kazała przyjść 2 marca potwierdzić, że ciąża blizniacza i wtedy założymy. I z racji mojej pracy( fizyczna i ciężkie rzeczy trzeba dźwigać) powiedziała, że L4 bezdyskusyjnie mi pisze za dwa tygodnie... Powiem wam, że jestem w szoku ogromnym. Naprawdę przez to wszystko nie zapytałam ani o termin porodu, ani o serduszka, ani w ogole o nic zupełnie. Wzięłam skierowanie na badania( morfologia i mocz) i po prostu wyszlam[emoji53] egh teraz żałuję i zastanawiam się, [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wow...podwójne szczęście :)
Trzymam kciuki żeby wszystko rozwijało się dobrze.
Robiłaś betę? Coś wskazywało na bliźniaczą ciążę?
Nie dziwię się, że jesteś w szoku :)



Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Cześć!
Dołączam do Was, termin wyliczyłam na 7 października ;)
już nie mogę się doczekać USG, mam nadzieje ze fasolka rośnie i wszystko jest dobrze :)
W sumie to była pierwsza próba i od razu się udało.
Jak dziś Wasze samopoczucie? mi wyjątkowo nie jest niedobrze, nie wymiotuję co prawda tylko wszystko mi się unosi - koleżanka poleca mi Rennie, myślicie że jest bezpieczne?
Gratulacje.
U mnie poranki są przeróżne...cały tydzień było ciężko z tymi mdłościami...a dzisiaj luzik jak ręką odjął. Oby nie wróciły :) Mi osobiście pomaga łyk Coli :)


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
A jak tak nachwalilam ze w pierwszwj ciazy czulam sie super i ani razu nie zwymiotowalam ani nie bylo mi niedobrze tak teraz to mdlosci mam caly czas masakra :-/
 
A jak tak nachwalilam ze w pierwszwj ciazy czulam sie super i ani razu nie zwymiotowalam ani nie bylo mi niedobrze tak teraz to mdlosci mam caly czas masakra :-/

U mnie na zmianę. W jeden dzień rano mdłości, nie do życia jestem. Potem wieczór nagły przypływ energii i super humor. Na następny dzień rano się świetnie czuje, a umieram wieczorem. I tak w kółko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Stonkabiedronka pierwsze pytanie z rana...może wiesz czy można u nas stosować którąŝ maść na opryszczkę?
Kurcze wstałam i rano taka niespodzianka :/ Zawsze heviran w tabletkach i 2 x dziennie cykl laserem w pracy szybko mi wyciszał. Teraz chyba tego nie mogę zastosować :/
Może chociaż plasterki?


Wizyta 19.02.18->czekamy
Z opryszczka w ciąży nie ma żartów. Najlepiej skonsultować z lekarzem. Wiem, ze na pewno maści jedynie po konsultacji.
 
reklama
Stonkabiedronka pierwsze pytanie z rana...może wiesz czy można u nas stosować którąŝ maść na opryszczkę?
Kurcze wstałam i rano taka niespodzianka :/ Zawsze heviran w tabletkach i 2 x dziennie cykl laserem w pracy szybko mi wyciszał. Teraz chyba tego nie mogę zastosować :/
Może chociaż plasterki?


Wizyta 19.02.18->czekamy
Ale tez zależy jak mocno ci się daje we znaki. Jednym plasterki pomagają a innym nie. Rzeczy typy maści tabletki tylko po konsultacji. Plasterki możesz ale jeśli to silny nawrot to nie pomoze
 
Do góry