reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Taki news.... moja psiapsiolka zobaczyla dzis 2 kreski !!!!! :)
Owu miala 2 tyg po moim owu.....extra..
A druga co sie stara od 3 lat...(invitro).. na razie brak wieści..... mam nadzieje ze sie nie oddali od nas jeszcze bardziej...
O kurcze super wiadomosc [emoji173]


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry wieczór Dziewczyny.


Kffiatek dziękuję za miłe słowa [emoji8] tak czasem bywa w ciąży i w życiu...są dni te lepsze (jak dziś ) i te słabsze ( jak wczoraj ) [emoji6]
Jeśli dobrze zrozumiałam to jesteś grafikiem komputerowym?
Ja też kiedyś pracowałam w agencji reklamowej. [emoji4]

Jestem z zawodu grafikiem komputerowym i pracuję w fabryce zabawek [emoji16].
Jest kolorowo i duuużo się dzieje. Z zamiłowania trochę fotografuję, i zajmuję się z przyjemności scrapbookingiem.

U mnie o ciąży wie cała najbliższa rodzina, z racji tego, że zaczęłam szpitalem...podobnie z firmą, w której pracuję, nie potrafiła bym kłamać, że byłam z innego powodu w szpitalu tym bardziej, że zabrali mnie z pracy.
Przyjaciółki wiedzą [emoji4] i tacy jedni najbliżsi znajomi, którym 13.02 urodziła się córeczka. Czekali na nas [emoji6] dlatego wiedzą, tylko oni wiedzieli, że się staramy.
Reszcie powiemy przy okazji, ale po pierwszych badaniach prenatalnych. Też chcę mieć pewność nim reszta zacznie gratulować.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Akurat nie jestem grafikiem, tylko accountem ;) Ale zawsze żałowałam że nie zostałam grafikiem bo mi dziadziuś- architekt w spadku zostawił trochę talentu :D Może się kiedyś przekwalifikuję? :)
 
Witam wszystkie mamusie [emoji4] w środku nocy niemal, bo jak wstałam na siku, tak już nie dane mi było zasnąć. [emoji12] Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę. Dokladnie 6t+0d. W sumie to z wiele się nie dowiedziałam, ale to chyba dlatego, że zamiast jednego pęcherzyka gin zobaczyła dwa. I z tego wszystkiego o nic w sumie nie zapytałam. Gin stwierdziła, że wszystko wyglada w porzadku, ale karty ciąży nie założyła, kazała przyjść 2 marca potwierdzić, że ciąża blizniacza i wtedy założymy. I z racji mojej pracy( fizyczna i ciężkie rzeczy trzeba dźwigać) powiedziała, że L4 bezdyskusyjnie mi pisze za dwa tygodnie... Powiem wam, że jestem w szoku ogromnym. Naprawdę przez to wszystko nie zapytałam ani o termin porodu, ani o serduszka, ani w ogole o nic zupełnie. Wzięłam skierowanie na badania( morfologia i mocz) i po prostu wyszlam[emoji53] egh teraz żałuję i zastanawiam się, czy przed uplywem tych dwóch tygodni nie wybrnąć się do jeszcze innego gina, żeby sie upewnić... No wierzyć mi się nie chce. Ani u mnie w rodzinie, mimo że liczna, bliźniaki się nie zdarzyły, ani u męża, a tu prosze taka niespodzianka... Kazała gin sobie zostawic mały znak zapytania, ale na 99 % jest pewna... Egh jeśli sie potwierdzi to bd liczną rodzinką [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie mamusie [emoji4] w środku nocy niemal, bo jak wstałam na siku, tak już nie dane mi było zasnąć. [emoji12] Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę. Dokladnie 6t+0d. W sumie to z wiele się nie dowiedziałam, ale to chyba dlatego, że zamiast jednego pęcherzyka gin zobaczyła dwa. I z tego wszystkiego o nic w sumie nie zapytałam. Gin stwierdziła, że wszystko wyglada w porzadku, ale karty ciąży nie założyła, kazała przyjść 2 marca potwierdzić, że ciąża blizniacza i wtedy założymy. I z racji mojej pracy( fizyczna i ciężkie rzeczy trzeba dźwigać) powiedziała, że L4 bezdyskusyjnie mi pisze za dwa tygodnie... Powiem wam, że jestem w szoku ogromnym. Naprawdę przez to wszystko nie zapytałam ani o termin porodu, ani o serduszka, ani w ogole o nic zupełnie. Wzięłam skierowanie na badania( morfologia i mocz) i po prostu wyszlam[emoji53] egh teraz żałuję i zastanawiam się, czy przed uplywem tych dwóch tygodni nie wybrnąć się do jeszcze innego gina, żeby sie upewnić... No wierzyć mi się nie chce. Ani u mnie w rodzinie, mimo że liczna, bliźniaki się nie zdarzyły, ani u męża, a tu prosze taka niespodzianka... Kazała gin sobie zostawic mały znak zapytania, ale na 99 % jest pewna... Egh jeśli sie potwierdzi to bd liczną rodzinką [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A to niespodzianka! Przy dwójce dzieciaków - kolejna dwójka to musi być dla Was duże zaskoczenie. Ja zastanawiałam się nad takim przypadkiem u mnie, co gdyby się przytrafiło (w rodzinie sa bliźniaki) i doszłam do wniosku, ze jak będzie trzeba to i dwójkę maluszków się ogarnie- byleby zdrowe były. Życzę Wam tego z całego serca!! I dużo pozytywnego myslenia[emoji846]ale szok na pewno przeżyłaś wielki..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry