reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja tez po wizycie mało co było widać jakaś tam kropka była ale za to mam torbiel na jajniku 4 cm[emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja w pierwszej ciazy mialambtorbiel 7cm w zatoce douglasa... jakos tak sie pisze :)

Bylo okey.. bylam w szputalu w 5 miesiacu..ale nie zdecydowali sie na.operowanie.... z 10 profesorow na polnej mnie ogladalo.. i badalo....
nic nie peklo podczas skurczy porodowych i skurczy partych...
A takie male torbiele jak Twoj baaardzo czesto.. baaardzo... czesto.. sie WCHŁANIAJA.. w pierwszym trymestrze...
Tak wiec glowa do gory !!!
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy mialambtorbiel 7cm w zatoce douglasa... jakos tak sie pisze :)

Bylo okey.. bylam w szputalu w 5 miesiacu..ale nie zdecydowali sie na.operowanie.... z 10 profesorow na polnej mnie ogladalo.. i badalo....
nic nie peklo podczas skurczy porodowych i skurczy partych...
A takie male torbiele jak Twoj baaardzo czesto.. baaardzo... czesto.. sie WCHŁANIAJA.. w pierwszym trymestrze...
Tak wiec glowa do gory !!!

Właśnie czytałam ze się wchłaniają dziekuje za pocieszenie jeszcze jutro mam zrobić jedna betę tak mi kazała ginekolog.


 
Jak ja wam zazdroszczę pozytywnie już tych wizyt i usg itd u mnie jeszcze niestety stety czekamy z testowaniem do soboty lub poniedziałku. Tak się zastanawiam czy w sobotę już by coś wyszło skoro mam mieć 21.02
Za wcześnie... 11 dni od owu testuj.... pewne rzeczy musza sie zadziac w organizmie zeby bHCG zaczelo sie wydzielac..... chyba ze badania krwi chcesz robic..to wcześniej możesz
 
Ja dziś jestem do niczego. Jakiś taki dzień nijaki. Kompletnie nic mi się nie chce. [emoji25] Dobrej nocy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez planujemy lecieć do Bułgarii, w kwietniu. Dziewczyny jak jest z podróżą samolotem? Wyczytałam, że może to być bardzo szkodliwe a zależy mi na tym wyjeździe..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja latalam w pierwszej ciazy w pierwszym i drugim trymestrze. Teraz tez mam 2 loty na najblizsszw 3m zarezerwowane :-)
 
Ja latalam w pierwszej ciazy w pierwszym i drugim trymestrze. Teraz tez mam 2 loty na najblizsszw 3m zarezerwowane :-)

Czyli nie mam się czym stresować. Jeszcze podpytam ginekologa w poniedziałek jak to widzi

Dziewczyny, głupie pytanie. Ale tak jak jest napisane 6t6d to jest to bieżący 7 tydzien czy 6? Mówię, ze jestem w 6 czy 7 tygodniu? Coś mnie wcześniej zmyliło lol
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
reklama
Do góry