reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Madzia ja tez dziś byłam na wizycie i mam dokładnie 6 w4 dni . Ale się zdenerwowałam bo potrzebuje l4 a trafiłam na lekarkę która nie daje l4 bo uważa ze ciąża to nie choroba , ja jej mowie ze wykorzystałam już pół urlopu bo jest mi niedobrze od rana do wieczora i nie dam rady chodzić do pracy to mi powiedziała ze to normalne objawy ciąży . Także właśnie jadę na 20.45 do drugiego lekarza prywatnie . Wy dziewczyny bez problemu dostaliście l4 na pierwszej wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Madzia ja tez dziś byłam na wizycie i mam dokładnie 6 w4 dni . Ale się zdenerwowałam bo potrzebuje l4 a trafiłam na lekarkę która nie daje l4 bo uważa ze ciąża to nie choroba , ja jej mowie ze wykorzystałam już pół urlopu bo jest mi niedobrze od rana do wieczora i nie dam rady chodzić do pracy to mi powiedziała ze to normalne objawy ciąży . Także właśnie jadę na 20.45 do drugiego lekarza prywatnie . Wy dziewczyny bez problemu dostaliście l4 na pierwszej wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja dostałam od lekarza rodzinnego l4 do 21 lutego a potem będę miała od ginekologa ze względu na zawód dostaje od ręki


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
:szok::szok::szok:
Madzia ja tez dziś byłam na wizycie i mam dokładnie 6 w4 dni . Ale się zdenerwowałam bo potrzebuje l4 a trafiłam na lekarkę która nie daje l4 bo uważa ze ciąża to nie choroba , ja jej mowie ze wykorzystałam już pół urlopu bo jest mi niedobrze od rana do wieczora i nie dam rady chodzić do pracy to mi powiedziała ze to normalne objawy ciąży . Także właśnie jadę na 20.45 do drugiego lekarza prywatnie . Wy dziewczyny bez problemu dostaliście l4 na pierwszej wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi chciał dać L4 ale ja narazie chciałabym jeszcze popracowac, muszę szykowac szefowa na szukanie zastępstwa. Ja chodzę do prywatnej kliniki to oni z pacjentka się obchodzą jak z jajkiem i wszystko na zawołanie. Serduszka nie słuchałam, umówiliśmy się na dłuższe i dokładniejsze badanie za 3 tygodnie póki co muszę zrobić milion wyników
 
Jak ja wam zazdroszczę pozytywnie już tych wizyt i usg itd u mnie jeszcze niestety stety czekamy z testowaniem do soboty lub poniedziałku. Tak się zastanawiam czy w sobotę już by coś wyszło skoro mam mieć 21.02
 
Ale dobre wieści u wszystkich...Dzidzolki rosną w swoim tempie [emoji16] oby tak dalej.
Gratuluję Dziewczyny.

Justi 123 ja na NFZ chodzę i mogłam decydować czy chcę L4 czy nie. On nie widział wskazań do dalszego pobytu w domku, ale powiedział że to ja mam decydować...Bo to ja będę żygać na klawiaturę [emoji23] oczywiście z żartem to mówił, po prostu sugerował że mogę takimi argumentami się wspierać.
Tylko ja chcę jeszcze pochodzić do pracy.
Życzę Ci znalezienia fajnego i dobrego lekarza.

Emol to może po prostu dziewuszka się szykuje [emoji16] super wieści [emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez po wizycie mało co było widać jakaś tam kropka była ale za to mam torbiel na jajniku 4 cm[emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry