reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Szalona29, ja z calego serca moge polecić Ci Słoneczny brzeg a dokladniej okolice hotelu fenix, trakia garden. Super dla dzieci. Zawsze widzialam tam mnostwo dzieciaczkow [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szalona29, ja z calego serca moge polecić Ci Słoneczny brzeg a dokladniej okolice hotelu fenix, trakia garden. Super dla dzieci. Zawsze widzialam tam mnostwo dzieciaczkow [emoji4]
Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ten trakia garden fajnie wygląda.. :)
My sie ze znajomymi bedziemy zgrywac..
A wy lecixie z biura podrozy i samolotem..czy sami sie organizujecie...?
Bo jak 2 mamy sa to latwiej ogarnac...
I koleżanka bedzie prawdopodobnie tez w ciazy za tydzien testuje :)
 
Szybko do lekarza idziesz :)

Pewnie druga betę robi żeby zobaczyć przyrost a nie lekarz, dobrze mysle ?i gratulacje !!!!!


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
Ten trakia garden fajnie wygląda.. :)
My sie ze znajomymi bedziemy zgrywac..
A wy lecixie z biura podrozy i samolotem..czy sami sie organizujecie...?
Bo jak 2 mamy sa to latwiej ogarnac...
I koleżanka bedzie prawdopodobnie tez w ciazy za tydzien testuje :)
Z biura podrozy, samolotem [emoji4] najwygodniej


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo oczywiscie nie zdlalam dzis prawka i jutro ide pkerwszy raz do lekarza troche mam stresa

Madzia, ja prawko zdawałam tyle razy, ze sama nie pamietam[emoji23] najpierw chyba z 9 razy oblałam, potem przerwałam robienie na 3 lata. Koleżanki z pracy w urodziny mnie do WORD zawiozły żebym się zapisała, wiec nie miałam wyjścia - i za 4 razem, po wylaniu miliona łez w końcu się udało! Teraz jeżdżę, chodź królowa szos ze mnie marna![emoji106][emoji23] ale wspomnienia mam traumatyczne, nawet jak przejeżdżam obok ośrodka to mam ścisk żołądka. Grunt to się nie poddawać!! Powodzenia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny długo zastanawiałam się czy do Was napisać. Mam już jednego synka, który w kwietniu skonczy 3 latka. Ostatnia @byla 31.12 ale mam bardzo nieregularne cykle. Dwa testy ciążowe bardzo widoczne i pozytywne jutro wizyta u lekarza trzymajcie kciuki bo już tak bardzo się nastawiłam!
 
reklama
Do góry