reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Nie idę do lekarza;) w pt drugie badanie betaHCG;) lekarz będzie dopiero w połowie marca.
Trochę bez sensu, bo na tym etapie nawet pęcherzyka możesz nie zobaczyć

w4sqyx8dw7zp1lfy.png

ibm2y2v4dlftgaaf.png

ug37gu1rnzctq8jo.png
 
Ja dzisiaj się umówiłam na 26 lutego. Dziewczyny chodzicie prywatnie na wizyty? Ja pierwsza muszę prywatnie- bo nigdzie nie mogę się dostać, a później chce na Lux med bo mam pakiet z pracy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja na pierwszą wizytę poszłam na NFZ. Po wcześniejszych doświadczeniach z ciąża pozamaciczna stwierdziliśmy że szkoda kasy jeśli znowu lipa. No i teraz w przyszły wtorek kolejna na NFZ i ugadalismy się z dr, że jesli uzna że prywatnie trzeba to wtedy tak, a ogólnie szkoda kasy i mamy na NFZ chodzić. Natomiast w Kielcach od marca będę prywatnie. Na NFZ czeka się kilka miesięcy lub do beznadziejnych lekarzy. Tyle że Kielce raz na dwa miesiące, tak na wszelki wypadek gdybym zaczęła tu rodzic.
 
Ja do ginekologa tylko prywatnie i tylko do swojego. Lecze sie u niego od marca zeszlego roku i niewyobrazam sobie isc do innego [emoji4]

Dziewczyny, za tydzien wizyta [emoji173][emoji7]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w poniedziałek i do mojego prywatnego (tam mam wszystko w komplecie- usg, badania, konsultacje, nawet ktg w późnej ciąży) i do luxmedu, bo mam tam pakiet, więc wszystkie badania (na na pierwszy rzut jest ich mega dużo) są za free.
 
Ja w poniedziałek i do mojego prywatnego (tam mam wszystko w komplecie- usg, badania, konsultacje, nawet ktg w późnej ciąży) i do luxmedu, bo mam tam pakiet, więc wszystkie badania (na na pierwszy rzut jest ich mega dużo) są za free.
Ja chodzę prywatnie do gina ale wizyta 250zł. Nie chcę go zmieniać bo chcę rodzić tam gdzie pracuje.
Nie wiem tylko czy dodatkowo nie podpisać umowy z Luxmedem...głównie chodzi mi o badania laboratoryjne te hiv,gr.krwi, toxo,cytomegalie itp. Z tego co zrozumiałam to mogę mieć to nieodpłatnie w pakiecie ale tylko wtedy gdy gin z luxmedu da mi na nie skierowanie, tak?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Dzień dobry Dziewczyny.
Widzę że wiele z Was prywatnie będzie chodziło.
No ja prywatnie byłam 2x w życiu jedynie z powodu lepszego sprzętu. Zakładam że pranatalne zrobię prywatnie na lepszym sprzęcie, chyba że to ginekolog daje skierowanie dla tych ktorym się należą, gdzieś na szpital czy jak...kompletnie nie znam się na tych sprawach.
Ale tak to będę chodzić na NFZ wyłącznie. Mam bardzo fajnego i dobrego lekarza.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry