reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ponawiam pytanie :) w którym tygodniu (licząc od OM) idziecie na 1 wizyte :) ?
Ja byłam w 4t5d po receptę na usg był tylko pęcherzyk
Teraz w najbliższy pon.czyli wypada mi 7t3d więc wyjaśni się czy wszystko idzie w dobrym kierunku.
Gin sugerował, że mogę w tym tygodniu przyjść i jeśli ma być to już będzie serduszko...ale że mam taką zmianę w pracy, że nie mam jak do niego pójść to ten 7t3d pewniejszy będzie.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Dzień dobry Dziewczyny.
Widzę że wiele z Was prywatnie będzie chodziło.
No ja prywatnie byłam 2x w życiu jedynie z powodu lepszego sprzętu. Zakładam że pranatalne zrobię prywatnie na lepszym sprzęcie, chyba że to ginekolog daje skierowanie dla tych ktorym się należą, gdzieś na szpital czy jak...kompletnie nie znam się na tych sprawach.
Ale tak to będę chodzić na NFZ wyłącznie. Mam bardzo fajnego i dobrego lekarza.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja prywatnie, bo sie potem lekarz mną pieknie zajął... caly szpital wiedzial od kogo jestem.. nie mualam bolesnych badan non stop...etc.. nie stalam w kolejkach na ip... calkiem inaczej...a pierwszy porod to koszmar..inny szpital... chodzilam na nfz.. co zmiane.....pytali od kogo jestem...o mnie olewano.. nie podawali oxy.. nie podawali znieczulenia.. totalna olewka
 
A ja sie przeziębilam... maly smarcze.. gile do pasa..i ja od rana to samo... za to przedszkolak nie ma gili....ale paskudnie kaszle
 
U mnie teoretycznie z OM tez będzie początek 7 tygodnia chociaż jestem pewna, ze miałam przesunięta owulacje wiec zobaczymy co uda mi się podejrzeć na USG. Tez chodzę prywatnie i niestety wizyta 200 zł ale nie mam na NFZ zaufanego lekarza. Któraś z Was pytała czy jest ktoś z podlaskiego prawda? Wiec jak coś to melduje się z Białegostoku!
 
No kurcze 3 raz nie zdalam a zostalo mi tylko juz parkowanie i odwalilam bo na rondzie zajechalam za trojkaty gdy musialam ustapic pierszenstwa i mnie zachamowal :-( masakra no zaraz dzwoni do lekarza na ktora mam przyjsc przymuje w domu ide prywatnie pierdziele juz na nfz chodzic nie bede bo sie wg nikt mna nie interesowal i wg zle to wspominam
 
reklama
Dziś w nocy miałam straszne bóle w podbrzuszu :( :( skończyłam 4 tydzien i za 2 dni koniec 5. Idę 20 lutego na wizytę bo strasznie się boję że coś może być nie tak. Czy Wy też macie czasem silniejsze bóle brzucha ?:(
 
Do góry