reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Beta 14783 po 44h rośnie [emoji16] bosz jak ja się fatalnie czuję, mdłości, mdłości i jeszcze więcej mdłości

w4sqyx8dw7zp1lfy.png

ibm2y2v4dlftgaaf.png

ug37gu1rnzctq8jo.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jeszcze 8 dni do wizyty.
Co do pracy to planuje po wizycie isc na l4, to nie jest praca marzen wiec szczerze mówiąc mam ją gdzies [emoji3]

A na Walentynki moj chce mi kupic sexi bielizne, wiec reszte dnia spędzimy w domu hehe

Co do wagi, to od testowania schudlam 2kg. Waze teraz 50kg przy 163cm wzrostu [emoji4]

My juz mamy wakacje zaklepane w Bulgarii na tydzień w czerwcu. Mam nadzieję ze akurat wtedy nikt mnie nie nawiedzi z wizyta [emoji23][emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze 8 dni do wizyty.
Co do pracy to planuje po wizycie isc na l4, to nie jest praca marzen wiec szczerze mówiąc mam ją gdzies [emoji3]

A na Walentynki moj chce mi kupic sexi bielizne, wiec reszte dnia spędzimy w domu hehe

Co do wagi, to od testowania schudlam 2kg. Waze teraz 50kg przy 163cm wzrostu [emoji4]

My juz mamy wakacje zaklepane w Bulgarii na tydzień w czerwcu. Mam nadzieję ze akurat wtedy nikt mnie nie nawiedzi z wizyta [emoji23][emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie do Bułgarii? Bo my też :)
 
reklama
Ja dzisiaj się umówiłam na 26 lutego. Dziewczyny chodzicie prywatnie na wizyty? Ja pierwsza muszę prywatnie- bo nigdzie nie mogę się dostać, a później chce na Lux med bo mam pakiet z pracy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja w pakiecie w lux med z pracy mam tak ze w ciagu 1 tyg musza mi zagwarantowac , wizyte w danym mieście.. moze masz to w pakiecie..dowiedz się
 
Do góry