reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jakiś czas temu gin stwierdził PCOS, oczywiście skierowanie, klinika, badania - jajniki okej, coś z macicą.
Bach! Pozytyw, pozytyw, pozytyw, beta, druga rośnie ale trochę mniej niż powinna.
Ciekawe co miał na myśli mówiąc o macicy.

Dziękuje za wsparcie [emoji173]️
Życzę wszystkim już nie cudownych bet bo one robią nadzieje ale pięknych bijących serduszek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
I Tobie zycze takiego serduszka! Trzymaj sie, badz silna. I miej nadzieje, moze jeszcze zdarzy się cud.. :) a jak nie, to glowa do góry i próbuj dalej :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane smarujecie juz czyms piersi? Jeszcze nawet nie zrobilam testu a juz czuje jak mi sie powiekszyly, na dodatek pojawily sie sine zyłki. Co polecacie?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane smarujecie juz czyms piersi? Jeszcze nawet nie zrobilam testu a juz czuje jak mi sie powiekszyly, na dodatek pojawily sie sine zyłki. Co polecacie?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja smaruje od kilku dni. Balsam ,,sexi mama " z bielendy. Ja mam różowe opakowanie. Są jeszcze inne Ale na inne części ciała. Kosztuje ok 21 zl

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro 28 dzien cyklu (cykle 31 dniowe reguralne).. 4 dni do okresu.. robic test? Myslicie ze mogloby cos wyjsc? Strasznie mnie kusi chociaz zarzekalam sie ze wczesniej niz w piatek testu nie zrobie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro 28 dzien cyklu (cykle 31 dniowe reguralne).. 4 dni do okresu.. robic test? Myslicie ze mogloby cos wyjsc? Strasznie mnie kusi chociaz zarzekalam sie ze wczesniej niz w piatek testu nie zrobie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Może już się coś pokazać.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym wstrzymała się do pt. Bo teraz może się pokazać ale nie musi. A tak to większe prawdopodobieństwo aby wyszła bo ciąża będzie starsza
Ale wiem że kusi :) ja zawsze czekałam do dnia okresu. Życzę dobranoc. :)
 
Ja też bym poczekała. Życzę cierpliwości i dwóch kresek [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane smarujecie juz czyms piersi? Jeszcze nawet nie zrobilam testu a juz czuje jak mi sie powiekszyly, na dodatek pojawily sie sine zyłki. Co polecacie?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja używam mustela natomiast tak naprawdę najważniejsze jest żeby skórę regularnie natluszczac, bo jak jest sucha to szybciej pęka i masować żeby była elastyczna. Mi też od pierwszych dni bardzo urosły piersi i zaczęłam już odczuwać takie napięcie w skórze wiec nie bylo na co czekać [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) W zeszłą środę i czwartek testy (na obu cień drugiej kreski) w piatek beta wynik 60(28dc), dzisiaj kiedy powinna pojawic się @ - powtórzenie bety - wynik 272.9 pierwsza wizyta dopiero w czwartek ale zastanawia mnie, czy przyrost jest prawidłowy? To więcej niż określone 114% w ciągu 72 godzin...
Pozdrawiam przyszłe mamusie :)
 
reklama
No to widzę, że ja i Bisia25 jak ma razie najstarsze 35tki [emoji14]
Powiem wam, że zdecydowanie 10lat temu miałam więcej cierpliwości...ale nie miałam zupełnie warunków na dzieci.
Moje równolatki już dawno dzieci mają takie nastolatki a nie niemowlaczki i maluszki...eh dobrze, że duchem czuję się nadal na 20tkę [emoji14]

Wizyta 19.02.18 -> czekamy

Uff bo myślałam, że tylko ja wiekowa [emoji23] w sierpniu bedzie 32l :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry