reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tez mialam leciutkie pobolewania jak na @ ok 5 i 6 dni przed @ .. a potem nic... zero bólu
A ja mam nadal takie bóle ,dlatego jestem na duphastonie . I ja musiałam iść tak szybko do lekarza bo kiedyś poroniłam i muszę ten lek brać na wszelki wypadek

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
reklama
Ja chyba po dzisiejszym wyniku podupadłam psychicznie i ciężko mi jest się zebrać. Ktokolwiek zapyta to od razu łzy. Jakiś czas temu wyszłam z depresji i znowu mam to samo wrażenie co kiedyś .. :/
Będę silna [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana nie załamuj się. Kiedy masz umówiona wizytę i gina?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana nie załamuj się. Kiedy masz umówiona wizytę i gina?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam iść jutro, ale mam powtórzyć jeszcze bete i dopiero zadzwonić do gin. Jest biochemiczna powinna powolutku spadać i nie potrzeba żadnej ingerencji :/
Ja jeszcze mam jakąś nadzieje chociaż każdy już mówi żebym wyluzowała i może ruszy.



 
Ja chyba po dzisiejszym wyniku podupadłam psychicznie i ciężko mi jest się zebrać. Ktokolwiek zapyta to od razu łzy. Jakiś czas temu wyszłam z depresji i znowu mam to samo wrażenie co kiedyś .. :/
Będę silna [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jesteś młodziutka...wszystko przed Tobą. Nie daj się swoim myślom...walcz ze wszystkich sił by nie popaść w dół. Zrób to dla siebie, żyj...i bądź cierpliwa. Z całego serca trzymam kciuki by wszystko Ci się poukładało. [emoji8]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba po dzisiejszym wyniku podupadłam psychicznie i ciężko mi jest się zebrać. Ktokolwiek zapyta to od razu łzy. Jakiś czas temu wyszłam z depresji i znowu mam to samo wrażenie co kiedyś .. :/
Będę silna [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana postaraj się zająć myśli czymś innym ale jak najszybciej wyjaśnij u gina sytuację żebyś nie żyła w niewiedzy.
Ja całe szczęście nie zdążyłam się pochwalić i przeżyłam swój dramat w samotności z mężem.
Nawet jeżeli się nie uda tym razem utrzymać to przynajmniej będziesz wiedziała, że w ciążę udaje ci się zajść. Tulę Cię mocno.
 
Jakiś czas temu gin stwierdził PCOS, oczywiście skierowanie, klinika, badania - jajniki okej, coś z macicą.
Bach! Pozytyw, pozytyw, pozytyw, beta, druga rośnie ale trochę mniej niż powinna.
Ciekawe co miał na myśli mówiąc o macicy.

Dziękuje za wsparcie [emoji173]️
Życzę wszystkim już nie cudownych bet bo one robią nadzieje ale pięknych bijących serduszek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry