reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny ;)
U mnie parametry ciążowe jak narazie takie:
22 dc TC negatywny
24 dc TC pozytywyny
24 dc Beta HCG 45
27 dc Beta HCG 312
Ze względu na wcześniejsze poronienia badałam od razu TSH mam 0,88 a progesteron 94. Takze na razie jest ok. Piszcie jak Wy macie.
Mam 2,5 letniego synka.
Termin na 15.10
Gratulacje :) a mam pytanie, ile trwa u Ciebie cykl?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myślę, że jak już się wyklaruje grupa październikowa to warto pomyśleć o fb...chociaż nie każda może posiada konto. Sama ostatnio myślałam nad zlikwidowaniem fejsa ale mam kilka grup których bardzo mi będzie brakować :(
Co do apki to u mnie są dni że świruje ale generalnie działa ok.


Dokladnie tak moze byc. Również nie kazda mama moze miec ochote na “ujawinanie sie” bo tu wiadomo, że bardziej anonimowo. Ciezko jednak czasami o czyms pisac czy odp i ja osobiscie wole fejsa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny ;)
U mnie parametry ciążowe jak narazie takie:
22 dc TC negatywny
24 dc TC pozytywyny
24 dc Beta HCG 45
27 dc Beta HCG 312
Ze względu na wcześniejsze poronienia badałam od razu TSH mam 0,88 a progesteron 94. Takze na razie jest ok. Piszcie jak Wy macie.
Mam 2,5 letniego synka.
Termin na 15.10

Mi termib wypada na 14/10 [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zastanawiam się czy jutro zrobić test czy lepiej czekać do @... Robiłam w czwartek i wyszedł negatywny. Od poniedziałku mam bóle w podbrzuszu, piersi są wrażliwe, pobolewaja...Chyba sama się nakręcam... Tak bardzo chciałabym zobaczyć te dwie kreski ale mam przeczucie, że nic z tego... Sama nie wiem...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was jeszcze czeka na testowanie? U mnie to 26 dc

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robilam wczoraj w 25dc. Tyle ze moje cykle sie wahaja pomiedzy 25-28dni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 29-31 może w poniedziałek wybiorę się na betę... Choruje na hashimoto, niby hormony unormowane, mam już dwoje dzieci a kolejny cykl klapa...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry