reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A jeszcze mam pytanie może się orientujecie jak to wyglada z tym chorobowym z zusu... w ciąży można być na l4 max 9 miesięcy? Ja jestem na L4 od 13grudnia. Pierwsze l4 miałam na 30 dni kod B. Następnie kontynuacja kolejne 30 dni już bez kodu B. Później miałam 1 dnien przerwy - urlop na żądanie i znowu l4 z kodem B które chciałabym kontynuować przez cała ciąże czyli te 9 miesięcy. Czy w tym wypadku będę miała płacony zasiłek tylko za 7 miesiecy bo się zsumują wszystkie l4? Czy ten 1 dzień przerwy wystarczył żeby to był kolejny okres zasiłkowy?

Pamiętaj ze pierwszy 33 dni w roku płaci za L4 pracodawca. A jeśli firma zatrudnia powyżej 20 osób to dalej płaci Ci pracodawca.
 
Właśnie mi przyszedł stanik z Ali, który zamówiłam na próbę. Całkiem fajna jakość

Karmienie piersią macierzyństwo matka cottonnursing Maternitysleep allaitement soutien wąwóz w ciąży Karmienie Piersią biustonosze bielizna
Link do: Breast feeding mother maternity cottonnursing bras Breast Feeding Maternitysleep pregnant soutien gorge allaitement underwear-in Maternity & Nursing Bras from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
(from AliExpress Android)
Dodaj do linkow na fejsa zeby sie nie zgubilo [emoji4]
 
Właśnie mi przyszedł stanik z Ali, który zamówiłam na próbę. Całkiem fajna jakość

Karmienie piersią macierzyństwo matka cottonnursing Maternitysleep allaitement soutien wąwóz w ciąży Karmienie Piersią biustonosze bielizna
Link do: Breast feeding mother maternity cottonnursing bras Breast Feeding Maternitysleep pregnant soutien gorge allaitement underwear-in Maternity & Nursing Bras from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
(from AliExpress Android)
I go się od przodu odpina?
 
No wlasnie nigdzie nie pisze jakie. Pewnie bede musiala powtorzyc badanie
Kurcze,dziwne,że nie napisali. Powtórz jutro rano bo na wynik jednak czeka sie chwilę. I zapytaj koniecznie dlaczego nie napisali jaka bakteria.
Gdzieś czytałam,że wynik 10^2 interpretuje się jako wynik ujemny,ponieważ wyhodowano mało mikroorganizmów:)
 
reklama
Do góry