reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Załączniki

  • Screenshot_20180412-153552.png
    Screenshot_20180412-153552.png
    213,5 KB · Wyświetleń: 102
reklama
O i tego szukałam! Kiedyś dodawalas już ale zgubiłam link. Dzięki!

Tabela rozmiarów jest idealna. Sprawdź sobie i kupuj. Jest świetny. Ja nie noszę innego biustonosza od kilku lat. Piersi bardzo ładnie wyglądają i pod sukienką i pod bluzką. Grube ramiączka bardzo dobrze podtrzymują większy biust i na później są też te do karmienia piersią rozpinane.
Jakość super a kosztuje niewiele.
Przesyłka błyskawiczna.
 
Myślałam o nim bo już kiedyś pokazywałam go. Ale kurczę strasznie zabudowany jest ten stanik. To jakby nosić sportowy w lato ;( usmaże się

A zerknij sobie na inne, mniej zabudowane modele ?
Też są właśnie w tej kategorii. Może inny model będzie dla Ciebie fajniejszy jak lubisz nieco inne ?
 
Hej Babeczki, ja już po prenatalnych. Wszystko dobrze, wg usg 13t1dz. Kamień spadł mi z serca. Ale bobas nie chciał pokazać co ma między nóżkami [emoji23]
Pokaże następ-nym razem,ważne ze jest w porządku :)
A zerknij sobie na inne, mniej zabudowane modele ?
Też są właśnie w tej kategorii. Może inny model będzie dla Ciebie fajniejszy jak lubisz nieco inne ?
Kurcze,jak jest dobry rozmiar to nie do karmienia i tak w kółko :(
 
reklama
Dziewczyny wszystko ok!!! Popłakałam się u Pani doktor z nerwów ;) z usg ryzyko wad niskie, pappa dopiero za tydzień. Dzidek ma 7cm i z usg jest dwa czy trzy dni większy niż z OM. Nie mogę załączyć zdjęcia bo plik jest za duży a nie wiem jak to zmienić w telefonie :)
Ja obcinam boki zdjec i ladnie wtedy laduje
 
Do góry