reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Przy moim Tsh 2,83
to ta najnizsza wystarczy..a jakas musi dac..w ogole to bym nie szla do endo
Moim zdaniem jeżeli są wyniki nieprawidłowe to trzeba do endokrynologa, samo tsh o niczym nie świadczy, na pewno zleci resztę wyników ft3, ft4, plus USG koniecznie, to nie są zmiany na chwile a czasem na całe życie, rozregulowana tarczyca to nie żarty a hormony nie tic taki .... warto się do końca zdiagnozować :tak:
 
Moim zdaniem jeżeli są wyniki nieprawidłowe to trzeba do endokrynologa, samo tsh o niczym nie świadczy, na pewno zleci resztę wyników ft3, ft4, plus USG koniecznie, to nie są zmiany na chwile a czasem na całe życie, rozregulowana tarczyca to nie żarty a hormony nie tic taki .... warto się do końca zdiagnozować :tak:
Generlanie popieram i tez bym starala sie wykorzystać skierowanie do endo na cito, ale rzeczywistość... Chodze z synem do endo na nfz i otrzymanie skierowania na proste badania (rtg, ft3, ft4) trwa latami (nie przesadzam, jest to klinika uniwersytecka). Takze moze sie okazac, ze taki endo wcale nie zrobi szczegółowych badan, tylko wypisze recepte i "nastepny prosze".
 
Ja idę jutro, ale nie wiem czy mi zrobią usg. Byłoby fajnie znów zobaczyć dzieciątko, no ale to chyba byłby bardziej mój kaprys :p
 
reklama
Do góry