reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mój na szczęście jedzie lubie jak jest ze mną bo wtedy lekarz tłumaczy dużo wolniej i wszystko pokazuje dokładnie mężowi:biggrin2:
No i do niego bardziej to dotrze jak zobaczy że naprawdę w brzuchu jest dzidzia bo na tak wczesnym etapie to nic nie widać ani nie czuć:)

U nas tak samo. Mąż jest ze mną na każdej wizycie. Dzięki temu wie wszystko z pierwszej ręki. Na prenatalnych Jego mina była bezbłędna:) dopytywał i był bardzo zaangażowany. potem chwalił się zdjęciami... cieszył się jak dziecko :)
 
reklama
Mój na szczęście jedzie lubie jak jest ze mną bo wtedy lekarz tłumaczy dużo wolniej i wszystko pokazuje dokładnie mężowi:biggrin2:
No i do niego bardziej to dotrze jak zobaczy że naprawdę w brzuchu jest dzidzia bo na tak wczesnym etapie to nic nie widać ani nie czuć:)

U nas tak samo. Mąż jest ze mną na każdej wizycie. Dzięki temu wie wszystko z pierwszej ręki. Na prenatalnych Jego mina była bezbłędna:) dopytywał i był bardzo zaangażowany. potem chwalił się zdjęciami... cieszył się jak dziecko :)
 
Jak Endo określi Ci dawkę to sam lek przypisać może i gin i rodzinny.
Mam juz dosc jezdzenia do lekarzy.... po kłótni z recepcjonistka.. jak powiedzialam ze z pismem do nich pojade...dostalam termin 7 dnia ..tylko akurat ten dzien mam juz wizyte z dzieckiem u laryngologa... na ktora czekalismy....a innego terminu nie chciala dac... :(
 
Ooo czyli mozna..
Kurde
. Ja mam lekkie przekroczenie...a wlasnie nie chce tracic czasu... moge 100% zaplacic bez refundacji bo to i tak chyba tani lek jest... ale nie chce czekc

Z 8 zł kosztuje. Ja nawet od endo na zniżkę nie dostałam. Nie ma co się przejmować, bo chyba 3 zł różnicy jest. Pokaż swojemu gin wyniki i zapytaj czy Ci od razu przepisze najniższą dawkę.
 
reklama
Do góry