reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi tez lekarz powiedzial, ze po prenatalnym moge luteine odstawic, troche sie boje tak nagle i biore sobie jeszcze po 1tabletce, na razie nie czuje zadnych zmian. Poza tym ze nie musze tak czesto czuc tego fatalnego smaku[emoji1]
odebralam dzis wyniki tsh i mam 3.04. Ft4przy gornej granicy normy. Miesiec temu tsh bylo2.5, wiec rosnie sobie... wizyte mam dopiero za miesiac i troche sie martwie czy takie tsh moze zaszkodzic. Gdzies czytalam ze w 2gim trym plod juz sam wytwarza hormon, wiec niby nie powinno byc zle.

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do ginekologa skoro masz wizytę dopiero za miesiąc. Ja przy podobnym tsh biorę euthyrox.
Może dostaniesz wcześniej skierowanie do endo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
reklama
Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do ginekologa skoro masz wizytę dopiero za miesiąc. Ja przy podobnym tsh biorę euthyrox.
Może dostaniesz wcześniej skierowanie do endo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
Lecze sie na niedoczynnosc.Biore teraz letrox 50/75na zmiane, tylko chyba trzeba by zwiekszyc dawke skoro tsh tak rosnie. Udalo sie na szybko umowic na 9kwietnie do endo, wiec zobymy co powie.

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@vihrea ja też bym na Twoim miejscu to skonsultowała, jeśli tsh wzrosło to lepiej żebyś się upewniła czy nie trzeba zmienić dawki hormonu. Także dla swojego spokoju, po co masz się zadręczać przez miesiąc czy wszystko ok :)

@Margonelka u mnie zaraz zaraz 1 w nocy (juz czwartek), nie mogę coś spać, a wizytę mam za 7 godzin :szok: no ale jak zasnę to szybko zleci ;)
 
Moja koleżanka z niedoczynnoscia (od gruczolaka) co 2 tyg w ciazy badala tsh i na podstawie swiezego wyniku lekarka jej ustawiala dawke euthyroxu.

Ponoc wszystkie panie ida jutro do wypisu (czystki przed świętami).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja koleżanka z niedoczynnoscia (od gruczolaka) co 2 tyg w ciazy badala tsh i na podstawie swiezego wyniku lekarka jej ustawiala dawke euthyroxu.

Ponoc wszystkie panie ida jutro do wypisu (czystki przed świętami).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
To może u mnie też czystki będą i mnie wypisza. Mam nadzieję. Trzymaj się. Nie zamartwiaj i myśl pozytywnie.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja koleżanka z niedoczynnoscia (od gruczolaka) co 2 tyg w ciazy badala tsh i na podstawie swiezego wyniku lekarka jej ustawiala dawke euthyroxu.

Ponoc wszystkie panie ida jutro do wypisu (czystki przed świętami).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Leż i odpoczywaj żeby szybko była poprawa :)
 
Zmieniła mi ma luteinę 100 dowcipną :D 2x1, wcześniej brałam podjęzykową 50 3x2. Wizytę mam za tydzień więc jak ta mi nie przypasuje to najwyżej zmienię znowu ale chyba nie będzie źle z tego co tu pisałyście.

@aspekt trzymamy mocno kciuki żebyś przestała krwawić;) jutro będzie lepiej! Musi być! A robili Ci usg? Co mówili czy to krew z krwiaka czy może być jakiś inny powód?
 
Mi tez lekarz powiedzial, ze po prenatalnym moge luteine odstawic, troche sie boje tak nagle i biore sobie jeszcze po 1tabletce, na razie nie czuje zadnych zmian. Poza tym ze nie musze tak czesto czuc tego fatalnego smaku[emoji1]
odebralam dzis wyniki tsh i mam 3.04. Ft4przy gornej granicy normy. Miesiec temu tsh bylo2.5, wiec rosnie sobie... wizyte mam dopiero za miesiac i troche sie martwie czy takie tsh moze zaszkodzic. Gdzies czytalam ze w 2gim trym plod juz sam wytwarza hormon, wiec niby nie powinno byc zle.

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam odstawiać luteinę ale właśnie stopniowo. Przez cały tyg zamiast dwóch mam brać jedna i później już przestać, wiec jeszcze tylko kilka dni [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Ale lipcowe mamy duzo pisza.... porownywalam ilosci postow...to maja najwiecej..wiecej niz mamy grudniowe..styczniowe...itd...
Ja ledwo ogarniam u nas..mam wrazenie ze ledwo nadrabiam..a tam to kosmos jakis ...pisza z predkoscia swiatla....
 
reklama
Heheh..ja to myslalam ze wczoraj bedzoe Agent.......czekalam..a tu Diagnoza....
a to dzisiaj ten Agent....
Dzieci spia...ufff...
 
Do góry