reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Leze w szpitalu. Sala 6-os, jedno lozko jeszcze wolne. Nie wiem, czy mi dadza cos wiecej niz progesteron-zobaczymy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę Duphaston 2x2, w zeszłym tyg lekarz zmniejszył mi dawkę (na 3x1), ale dostałam tego krwawienia w piątekni dr podejrzewa, że to przez to, dlatego teraz mam dalej trzymać tę wyższą.

Luteiny tu nie mają. Ale przez tydzień jeszcze dostawałam zastrzyki domięśniowe z progesteronem... i okazało się, że mam na nie uczulenie :( wysypka i swędzą mnie biodra już chyba trzeci czy czwarty tydzień, masakra :(
 
@aspekt Może tak wtedy powiedziała o hej naturze, bo myślała paradoksalnie, że Cię tym pocieszy albo uspokoi... Albo starała się uspokoić tym samą siebie. Czasem ludzie mówią głupie czy pozornie nieczułe rzeczy z dobrych pobudek albo w stresie ;)
Nie twierdzę, że to było miłe - sama bym nie chciała czegoś takiego usłyszeć, zwłaszcza w trudnej sytuacji. Ale pewnie i ona się martwi, a czasami ludzie nie wiedzą co powiedzieć, szczególnie jak sami niewiele mogą zrobić.
 
@aspekt taka sala to chyba tylko jeden pozytyw ma-jest z kim pogadać,dla tych którzy lubią:) lez grzecznie i wypoczywaj.
A co do teściowej...ważne,że się zreflektowala. Kazdemu czasem zdarza się powiedzieć coś głupiego:)

@alina89 która u Ciebie godzina? Bo ja czekam na Twoją wizytę :p
 
reklama
Ja właśnie powoli odstawiam duphaston i hurra bo cera mi sie poprawia [emoji4][emoji4][emoji173]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Mi tez lekarz powiedzial, ze po prenatalnym moge luteine odstawic, troche sie boje tak nagle i biore sobie jeszcze po 1tabletce, na razie nie czuje zadnych zmian. Poza tym ze nie musze tak czesto czuc tego fatalnego smaku[emoji1]
odebralam dzis wyniki tsh i mam 3.04. Ft4przy gornej granicy normy. Miesiec temu tsh bylo2.5, wiec rosnie sobie... wizyte mam dopiero za miesiac i troche sie martwie czy takie tsh moze zaszkodzic. Gdzies czytalam ze w 2gim trym plod juz sam wytwarza hormon, wiec niby nie powinno byc zle.

Napisane na m2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry