reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

[emoji7]
e1af77e73e383c51f05f0a066b72f2e9.jpg


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowne zdjęcie [emoji1] po prostu rewelacyjne ujęcie [emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale lipcowe mamy duzo pisza.... porownywalam ilosci postow...to maja najwiecej..wiecej niz mamy grudniowe..styczniowe...itd...
Ja ledwo ogarniam u nas..mam wrazenie ze ledwo nadrabiam..a tam to kosmos jakis ...pisza z predkoscia swiatla....


O kurde zajrzałam . Faktycznie . 54673 strona szok. Lepiej ja moda na sukces :D
 
Ja jestem po wizycie. Z dzieckiem wszystko ok. Machało sobie co chwile to nóżką to rączką. Pierwszy raz nie dostałam zdjęcia (bo w nerwach i ja i moja Pani doktor :)). Ale pokazywała mi ze serduszko ma 4 komory, mózg ma płaty, i nawet przezierność karku zmierzyła, że jest ok. Ale prenatalne mam za tydzień więc czekam z niecierpliwością!

 
Aspekt mam nadzieję że pod kontrolą lekarzy wszystko się unormuje. Trzymam mocno kciuki. Wypoczywajcie...

Pisałyście o karmieniu piersią.
Ja karmiłam rok. Dopiero od 3 dnia, bo nie umiałam przystawić. W szpitalu niestety nie pomogli. Prywatna laktatorka nam pomogła [emoji4] przez piesze 6 miesięcy nie podawałam nic innego wg jej zaleceń. Cudowny był to czas, wygodny bardzo. Oczywiście jak pisała Szalona początek był trudny. Radość przez łzy. 2 tygodnie cierpienia z bólu...ale było warto się poświęcić. [emoji4]
Mam nadzieję że i tym razem będzie mi dane karmić piersią. [emoji173]

Teściową mam kochaną. Nawet z mamą tak nie rozmawiam jak z nią. Zawsze możemy na nią liczyć. Może dlatego ją tak cenię bo moja mama nas chłodno dość wychowywała. A czułość i opiekunczość dostałam od mamy męża taką, za którą teskniłam latami.
Moja mama bardzo się zmieniła...jest między nami teraz więź ale kosztowało mnie to dużo pracy ze sobą...i wiele rozmów z nią.

Ja się czuję dobrze. Choć dziś miałam stresujący dzień w pracy, a jutro nie będzie lepszy.
Na szczęście piątek wolny, wiec kilka dni odpocznę.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny które piszą o bólu piersi przy karmieniu nie można czegoś na to poradzić przecież są te wszystkie kapturki czy jak to się nazywa na piersi to nie po co właśnie ? Uświadomcie ciemnote ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
 
Calkiem mozliwe. Mi wychodzily wielkie podskorne wulkany a teraz nie ma ich. Nigdy twarzy nie mialam nieskazitelnej ale teraz widze ze jest lepiej [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]

Ja też się z tym mecze przez ten duphaston. Moja buzia nigdy nie wyglądała tak źle jak w tej ciazy. Jeszcze tylko 2 dni i powinno być lepiej. Przynajmniej tak twierdzi moja pani dr
 
Dziewczyny które piszą o bólu piersi przy karmieniu nie można czegoś na to poradzić przecież są te wszystkie kapturki czy jak to się nazywa na piersi to nie po co właśnie ? Uświadomcie ciemnote ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
Jak masz nawał, zastój, niedrożny kanalik to jest kaplica i po prostu boli [emoji14] kapturki to raczej rodzaj ułatwienia, np przy wkleslych brodawkach. U mnie na ból pomagały chwilowo tylko tłuczone liście kapusty z lodówki :) do dzisiaj pamiętam tą ulgę :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny które piszą o bólu piersi przy karmieniu nie można czegoś na to poradzić przecież są te wszystkie kapturki czy jak to się nazywa na piersi to nie po co właśnie ? Uświadomcie ciemnote ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
Kapturkami właśnie karmiłam bo za małe sutki mam. I mniej więcej po 2 czy 3 tygodniach synek tak wyciągnął je że kapturki nie były nam już potrzebne.
Myślę że kapturki są po to by dziecko miało za co chwycić cycusia...A ból to raczej sprawa bardzo indywidualna. Jedne kobiety bolą sutki inne nie.
Dziewczyny tu pisały, że nie czuły żadnego bólu...mam przyjaciółkę, która też 3 dzieci wykarmiła i nie wie co to ból przy karmieniu...
Ale wiedza, że to może boleć jest bardzo potrzebna, to pomaga przetrwać ten chwilowy czas...przynajmniej mi to pomogło. A powiedziała mi laktatorka. Nikt wcześniej o tym nie wspomniał.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak masz nawał, zastój, niedrożny kanalik to jest kaplica i po prostu boli [emoji14] kapturki to raczej rodzaj ułatwienia, np przy wkleslych brodawkach. U mnie na ból pomagały chwilowo tylko tłuczone liście kapusty z lodówki :) do dzisiaj pamiętam tą ulgę :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Nie tylko na wklesłe ja nie mam wkleslych ale też nie mam takich jak smoczek [emoji6] a niektóre kobiety mają i to bardzo ułatwia sprawę. Nie wiem co to nawał pokarmu ani vo to zastój...nie bolały mnie piersi tylko sutki od ciągłego ssania.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie tylko na wklesłe ja nie mam wkleslych ale też nie mam takich jak smoczek [emoji6] a niektóre kobiety mają i to bardzo ułatwia sprawę. Nie wiem co to nawał pokarmu ani vo to zastój...nie bolały mnie piersi tylko sutki od ciągłego ssania.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak jak napisałam, że jest to rodzaj ułatwienia, np przy wkleslych brodawkach :) ale też małych, w momencie kiedy dziecko ma problem ze zlapaniem itd... :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry