reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny ja chyba zostane wegetarianka w tej ciazy. Nie moge patrzec na mieso, wszystko inne wcinam —rybki, warzywa, owoce, jajka, ale nie jestem w stanie przelknac kotleta. Dziwne rzeczy ta ciaza z czlowiekiem robi;)
Ja od kilku miesięcy jestem weganką, wcześniej przez ponad 18 lat byłam wegetarianką (dieta bez mięsa i ryb) ;).

 
reklama
dziewczyny ja chyba zostane wegetarianka w tej ciazy. Nie moge patrzec na mieso, wszystko inne wcinam —rybki, warzywa, owoce, jajka, ale nie jestem w stanie przelknac kotleta. Dziwne rzeczy ta ciaza z czlowiekiem robi;)
Możesz spróbować jakoś inaczej przyrządzone niż zwykle, np. z sosem. Mnie w każdej ciąży odrzucało od indyka, a szczególnie od zapachu podczas podgrzewania. Ja na szczęście nigdy nie wymiotuję, ale mam silny odruch wymiotny i to na mnóstwo zapachów, np. patowa sytuacja: własny pot mi śmierdzi i robi mi się od niego niedobrze, ale po dezodorantach to samo!
 
Możesz spróbować jakoś inaczej przyrządzone niż zwykle, np. z sosem. Mnie w każdej ciąży odrzucało od indyka, a szczególnie od zapachu podczas podgrzewania. Ja na szczęście nigdy nie wymiotuję, ale mam silny odruch wymiotny i to na mnóstwo zapachów, np. patowa sytuacja: własny pot mi śmierdzi i robi mi się od niego niedobrze, ale po dezodorantach to samo!
Jedyne co mysle ze by przeszlo to wlasnie jalies pulpety z sosem. Wczesnie tylko jadlam piersi z patelni grillowej, a teraz wszystko musi byc tluste i wilgotne :)
Z tym potem to zaskakujace mega! moglabyc jakies bezzapachowe antyperspiranty sprobowac, albo wietrzyc pachy caly czas, zeby sie nie spocily;)
 
Też mi się tak wydaje, stąd też szybciej widać brzuszek. U mnie co prawda druga ciąża, ale naprawdę jest różnica, to już nie jest nowość dla organizmu [emoji6] no i też nie było dużej przerwy, bo córka ma niecałe 1,5 roku.

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png

Ja mam nadzieje ze nie bede widac szybciej brzuszka bo w pierwszej ciazy cokolwiek zaczelo sie pojawiac po 6 mies, ale chyba juz zaczelo sie ujawniac bo tez mam mala roznice miedzy ciążami moj syn ma 13 mies i slyszalam ze w kolejnych ciazach szybciej widac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też mi się tak wydaje, stąd też szybciej widać brzuszek. U mnie co prawda druga ciąża, ale naprawdę jest różnica, to już nie jest nowość dla organizmu [emoji6] no i też nie było dużej przerwy, bo córka ma niecałe 1,5 roku.

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png

W 1 ciazy taki brzuch mialam w 4~5 miesiacu... (w pracy obowiazuja koszulki biznesowe...cos jak pabie w bankach... obcisle w talie.... i ukrylam do 5 miesiaca po ta koszulka ciaze)

W 2 ciazy w 2 miesiacu mialam taki brzuszek
A teraz wystrzelilo od 4 tc

Jakbym kiedys znowu wpadla.. choc w to watpie to brzuch chyba bede miala miesiac przed ciaza :)
 
dziewczyny ja chyba zostane wegetarianka w tej ciazy. Nie moge patrzec na mieso, wszystko inne wcinam —rybki, warzywa, owoce, jajka, ale nie jestem w stanie przelknac kotleta. Dziwne rzeczy ta ciaza z czlowiekiem robi;)
U mnie na odwrót. Ja bardzo mało mięsa jadłam, właściwie wcale. A teraz nic poza mięsem nie mogę jeść...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej. Byłam dziś na wizycie, z dzidziusiem wszystko w porządku[emoji5]. Widziałam jak macha rączkami i rusza nóżkami [emoji5][emoji7]. Lekarz odstawil mi duphaston. Założył też kartę ciąży. Badania prenatalne mam 5 kwietnia [emoji5]. Niestety nie mam zdjęcia z usg bo gin mi dziś nie dał bo ma nowy sprzęt i nie było papieru ale obiecał że następnym razem dostanę [emoji5]. Tak jak myślałam mam cukrzycę ciążowa i muszę iść do diabetologa. Jutro szwagierka będzie załatwiać mi wizytę jak najszybciej się da.

dui731i.png
 
Do góry