reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Monami dziekuje [emoji8][emoji8]
Aga10_2018, no nic nie widać [emoji4] to dopiero 11tc

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]

Ja jem, przyznam, trochę więcej. Przez hormony pewnie.
Jeśli chodzi o ciążę to brzuszek tak już naprawdę zaczyna być widoczny w 4 miesiącu?
Szalona tak ma bo to Jej 3 ciąża i słyszałam, że wtedy inaczej się ciało zachowuje.
Ja ze względu na apetyt, raz wilczy, raz żaden, no i wodę, która się zatrzymała mam na plusie 2 kg.
 
reklama
Ja jem, przyznam, trochę więcej. Przez hormony pewnie.
Jeśli chodzi o ciążę to brzuszek tak już naprawdę zaczyna być widoczny w 4 miesiącu?
Szalona tak ma bo to Jej 3 ciąża i słyszałam, że wtedy inaczej się ciało zachowuje.
Ja ze względu na apetyt, raz wilczy, raz żaden, no i wodę, która się zatrzymała mam na plusie 2 kg.
Oj ja tez duzo jem, za duzo[emoji23][emoji23]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Ja jem, przyznam, trochę więcej. Przez hormony pewnie.
Jeśli chodzi o ciążę to brzuszek tak już naprawdę zaczyna być widoczny w 4 miesiącu?
Szalona tak ma bo to Jej 3 ciąża i słyszałam, że wtedy inaczej się ciało zachowuje.
Ja ze względu na apetyt, raz wilczy, raz żaden, no i wodę, która się zatrzymała mam na plusie 2 kg.
ja ponad 2 kg... ale to przez to, że rzuciłam palenie styczniu, miałam też kurację lekami przed ciążą (pomocnicze do zajścia w ciążę). Po rzuceniu palenia wszystko lepiej smakuje itd a hormony dodatkowo wodę mi zatrzymują :)
 
W pierwszej ciąży wchodzilam w niektóre moje spodnie do maja czyli 7 miesiąc, bo wysoko brzuch miałam. Teraz kupiłam sobie spodnie na gumkę i spodnie rozmiar 42 (34-36 nosiłam jeszcze w1,5 roku temu. ) zostało mi z pierwszej ciąży 5 kg więc już miałam deficyt spodni.
14b62562a5fa5b6f0df5acf94428039b.jpg


A to zdjęcie z maja.
ddb11a730895cd27f8803ac3286a87f2.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry