reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A to moj 10+2tc [emoji3][emoji3]
21c9debf345a01d072df48ef31e4d529.jpg


p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
reklama
Ej no coś już widać ;). Fajne tatuaże! Tak się zastanawiałam czy masz tatuaże, bo czasami oglądam video blog Monami Frost, i mi się z nią kojarzysz ze względu na nick ;)


Widać widać raz bardziej raz mniej ale w obcisłych rzeczch już nie chodzę. Hehehe tak mam jeszcze kręgosłup wytatuowany, obojczyk, rękę :)
Nie wiedziałam jak się nazwać i zgapilam od niej[emoji23]

Dzięki Sandra [emoji8]


 
Widać widać raz bardziej raz mniej ale w obcisłych rzeczch już nie chodzę. Hehehe tak mam jeszcze kręgosłup wytatuowany, obojczyk, rękę :)
Nie wiedziałam jak się nazwać i zgapilam od niej[emoji23]

Dzięki Sandra [emoji8]


Loo to ja chce więcej tych Twoich tatuazy zobaczyc, ja sie zapisalam na tatuaz ale zaszlam w ciaze [emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
reklama
Jesteś zadowolona z tej dostawki?
Spełniła swoją rolę, kiedy mój przedszkolak już nie dawał rady albo jak chciałam się szybko przemieścić. Nie nadawała się do jazdy po krawężnikach (kazałam dziecku schodzić, gdy przed nami był krawężnik), bo odskakiwała z jednej strony. Może gdyby jakoś podkręcić zaczepy, to by nie odskakiwała, ale nie zastanawiałam się nad tym. Kupiłam używaną, ale chyba mało, bo napisy w ogóle nie były starte, a często widzę w Internecie baaaaardzo pościerane używki. Ta dostawka pasuje do moich dwóch wózków (wielofunkcyjnego i parasolki), muszę tylko jednym ruchem zmienić rozstaw osi, także jestem zadowolona. Mam wersję mini, być może teraz bym kupiła wersję maxi, do której można dołożyć siodełko. Na osiedlu pewna mama używała takiej podstawki z siodełkiem dla dzieci w wieku ok. 2 lat i ok. 3 lat. Młodsze jeździło na siodełko, a starsze w wózku :biggrin2: Wiadomo, że najlepiej się prowadzi po równym asfalcie ;)
 
Do góry