reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny, miałam dziś kolejna wizytę. Dzisiaj 7t4d. Z dobrych wieści: dzidzia rośnie, ma 1,28cm, słyszeliśmy z mężem i widzieliśmy bicie serca - cudowne uczucie, szczególnie jak tyle sie czekało na ta pierwsza ciąże. Jednak moj krwiak znowu sie powiększył :( zagraża dziecku. Nie da sie nic z tym zrobić. Muszę czekać co będzie dalej... kolejna wizyta za dwa tyg. Zwariuje... będę leżeć i modlić sie zeby to cholerstwo zniknęło... ogólnie czuje sie Ok fizycznie, lekkie mdłości, ale stasznie martwię sie tym krwiakiem... różnie może być. Przepisał mi juz wszystkie badania, ale karty ciąży nie założył. Prenatalne mam tez umówione na 16.04. I kolejne dwa tyg nudzić sie samej w domu...:(
Będzie dobrze! Dzidzia jest silna i sobie poradzi. Odpoczywaj. Choć wiem, że to może być frustrujące, ale tak trzeba! Trzymaj się kochana

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakie wam wyszło tsh?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja to miałam 3,3. Od razu gin przepisał Euthyrox i dał skierowanie do endokrynologa. 9.04 mam wizytę. 1,5msc czekania miałam [emoji53] a gdybym nie była w ciąży to czekalabym równo rok!!!

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja za 1 razem się bałam sn strasznie i wybrałam cc.
Ale teraz chyba do tego dojrzałam i tak jakoś ciągnie mnie do sn.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg mnie norma tsh w ciazy to 2,5. Nie ma co sie sugerowac tymi w lab bo rozne cuda pisza. U mnie 2 tyg temu 1,6 i ide zbadac za tydzień.
Mam niedoczynność tarczycy

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
reklama
Ja napewno cc, jeszcze blizna świeża a juz zaraz beda ciachac drugi raz.
Mnie pokroili wczesniej na szybko bo mialam stan przedrzucawkowy ale choruje powaznie od lat na kregoslup wiec wskazania tez miałam wiec i tak skonczylo by sie cc ale mielismy sie nie umawiac na konkretny dzien tylko czekac az zacznie sie akcja porodowa. Szkoda jakbym tylko mogla chciałabym naturalnie. Chociaz sama cesarka zaskoczyla mnie podczas zabiegu negatywnie ( myslalam ze bede lezala w blogostanie nieswiadoma a tu psikus) a pozniej pozytywnie po 6 h zdjeli mi opatrunek i juz sie sama kapalam ubralam i ogarnełam, bóle popunkcyjne mialam przee okropne ale na to tez maja sposoby w szpitalu i nie mowie tu o lekach bo nic nie dawaly tylko zrobili mi w ostatni dzień zabieg jakis prądami i przeszło całkowicie i to najgorzej wspominam reszta luzik


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry