reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej.jestem z wrzesniowek.ale czasami Was podczytuje. Uważam,że już powinnaś brać duphaston wiadomo lekarzem nie jestem.ale mój przepisał mi go na wszelki wypadek na podtrzymanie (nie jestem po poronieniu żadnym)ale długo starałam się o to żeby zajsc. Mam tez sklonnosc do torbieli więc też ten lek pomaga. Od razu jak to usłyszał zwiększył mi dawkę duphastonu. Jakiekolwiek krwawienie plamienie bez względu czy jest to brązowe czy różowe jest powodem żeby ten Dufaston brać. Jeżeli masz możliwość skontaktuj się z innym lekarzem.

c55f0dw4ay49a7ki.png
Nie napisałam że mam obecnie krwiaka. Który wyszedł na USG genetycznym Zadzwoniłam do niego i go o tym poinformowałam od razu kazał mi przyjmować większą dawkę.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Hej Dziewczyny, pozdrawiam niedzielnie. Weszłam w 8 tc. Nadal brak mdłości, wymiotów, u gina wszystko ok... spory apetyt (staram się wziąć go w ryzy) i czasem wzdęcia. Rozumiem bardzo potrzebę prywatności. My nie mówimy rodzicom jeszcze, nie mamy takiej potrzeby, to nasze teraz i powiemy pewnie jak szczęśliwie dobiegnie do końca I trymestr. Tymczasem wizyta za 2 tygodnie, a 5 kwietnia prenatalne. Nie walczę z fizycznymi dolegliwościami, bardziej z moją głową, ale to po stracie pewnie normalne...
uściski na cały dzień
 
Dziewczyny ja mam pytanie. :-)A Ty Jak teraz muszę leżeć to mam czas na myślenie o tym wszystkim. Jak pielegnujecie swoje ciało jakieś specjalne krety przeciw rozstepom? Ulubione firmy. Mamy tu już mamy z doświadczeniem więc podzielcie się ulubionymi i skutecznymi. Koleżanka chwali mustelle od kiedy się dowiedziała zaczęła się smarować j rozstępów nie ma choć pewnie to nie reguła.
 
Dziewczyny ja mam pytanie. :-)A Ty Jak teraz muszę leżeć to mam czas na myślenie o tym wszystkim. Jak pielegnujecie swoje ciało jakieś specjalne krety przeciw rozstepom? Ulubione firmy. Mamy tu już mamy z doświadczeniem więc podzielcie się ulubionymi i skutecznymi. Koleżanka chwali mustelle od kiedy się dowiedziała zaczęła się smarować j rozstępów nie ma choć pewnie to nie reguła.
Też używam mustelli od samego początku bo poleciła mi go znajoma.[emoji4]

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Ja używam palmersa i oleju na rostepy z Włoch. (z wcześniejszej ciąży zostalo) ale u mnie genetycznie każdy ma rozstępy. Ja mam pupa, piersi, biodra ale brzuch został bez szwanku. I mam nadzieję że tak zostanie.

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
Czemu irytujaca? ja się spacerów doczekać nie mogę. Mój mąż nie lubi A samej to głupio więc jak tylko będzie pogoda to ja chętnie;-) można mnóstwo nowych ludzi poznać. Ja widzę same plusy A jakie są minusy ? Ja dzieci nie mam.
Irytujące było to że trzeba było to zrobić. Jeśli robisz coś wtedy kiedy chcesz, to jest to przyjemność. Jeśli robisz to codziennie bo tak trzeba (jak np. gotowanie obiadu, brrr) to staje się irytujące ;) Zakładasz że spotkane na placu zabaw mamy będą ciekawe i przyjaźnie nastawione, cóż, nie zawsze tak bywa ;) Czasem czyjś Alanek nawala twoje dziecię patykiem po łbie a mamusi zwraca mu uwagę tymi słowy "kochanie przestań, bo się spocisz" ;)
 
reklama
Jak wrażenia po filmie[emoji14]? Byłam z mężem ale Dla niego to meczarnia [emoji14].

3jgx3e3k1gesq4j4.png
Ooo...ja to mężowi nawet nie proponowałam wspólnego wyjściana Greya bo wiem, że to nie jego klimaty :)
Pierwsza część mi się najbardziej podobała bo trochę humoru było a w tej trzeciej to tak mdło i cukierkowo już się zrobiło.
No ale fajnie wyrwać się z domu i obejrzeć coś nowego.

Nawet nad imieniem Anastazja i Krystian zaczęłam się zastanawiać :)


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Do góry