reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny
smilie1.gif

Jestem tu nowa, to moja pierwsza ciąża, wiec wszystko jest takie nowe i niepewne. Zacznę od tego, że zaczęliśmy się starać o bobasa w styczniu tego roku i ostatnią miesiączkę miałam 16 stycznia, test ciążowy wyszedł pozytywnie, beta zrobiona 15 lutego (dzień po spodziewanej miesiączce) wyniosła 101, 28 lutego (czyli 6 tydzień i 1 dzień-od okresu) byłam na pierwszym usg i widać było tylko pęcherzyk o wymiarach 8,5 mm, z tego co czytam odpowiada to 4-5 tygodniowi ciąży. Strasznie się martwię czy ciąża rozwija się prawidłowo. Na następne usg mam przyjść 7 marca i umieram ze strachu. Dodam tylko, że objawy jakie u siebie widzę to 10 lutego ból w podbrzuszu - lekkie ukucia które utrzymywały się przez 2 dni, ból piersi i częste wycieczki do toalety oraz zwiększony apetyt, co jest trochę dziwne to nie mam wcale mdłości, wymiotów, zawrotów głowy.
Gratulacje. Nie nakręcaj się objawy i widoczny pęcherzyk na usg powinny cię uspokoić bo to norma w tym tyg.ciąży.
Oby mdłości cię ominęły bo z nimi kiepsko się funkcjonuje [emoji14]
Dbaj o siebie...myśl pozywywnie :) Do wizyty już blisko :)


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
reklama
Gratulacje! Nic się nie martw! Wszystko będzie ok, najważniejsze że był pęcherzyk [emoji4] ja też na pierwszym USG miałam pęcherzyk 5 mm a dwa tyg później widzieliśmy już serduszko. Na mdłości ( o ile w ogóle będą) jest jeszcze trochę za wcześnie. Na Twoim etapie jedyne objawy jakie miałam to też czeste sikanie, ciągły głód i ból brzucha jak na miesiączkę. Myśl pozytywnie.

f2w3yx8dzn9qtsaa.png


Dziękuje za odpowiedz, pozostaje tylko czekać do środy na kolejne USG.
 
Ooo...ja to mężowi nawet nie proponowałam wspólnego wyjściana Greya bo wiem, że to nie jego klimaty :)
Pierwsza część mi się najbardziej podobała bo trochę humoru było a w tej trzeciej to tak mdło i cukierkowo już się zrobiło.
No ale fajnie wyrwać się z domu i obejrzeć coś nowego.

Nawet nad imieniem Anastazja i Krystian zaczęłam się zastanawiać :)


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
A mi pierwsza najmniej sie podobala, bo cala kręciła sie tylko wokół bzykania, a, wiadomo lepiej sie bzykac niz to oglądać, wiec dla mnie pierwsza czesc to slaby erotyk [emoji3] druga i trzecia lepsza, juz cos sie dzialo oprocz bzykania

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Gratulacje. Nie nakręcaj się objawy i widoczny pęcherzyk na usg powinny cię uspokoić bo to norma w tym tyg.ciąży.
Oby mdłości cię ominęły bo z nimi kiepsko się funkcjonuje [emoji14]
Dbaj o siebie...myśl pozywywnie :) Do wizyty już blisko :)


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy

Dziękuje, staram się myśleć, ale jak czytasz o pustych jajach płodowych to nie jest łatwo, no nic czekam i liczę, że w środę będzie lepiej.
 
Cześć dziewczyny
smilie1.gif

Jestem tu nowa, to moja pierwsza ciąża, wiec wszystko jest takie nowe i niepewne. Zacznę od tego, że zaczęliśmy się starać o bobasa w styczniu tego roku i ostatnią miesiączkę miałam 16 stycznia, test ciążowy wyszedł pozytywnie, beta zrobiona 15 lutego (dzień po spodziewanej miesiączce) wyniosła 101, 28 lutego (czyli 6 tydzień i 1 dzień-od okresu) byłam na pierwszym usg i widać było tylko pęcherzyk o wymiarach 8,5 mm, z tego co czytam odpowiada to 4-5 tygodniowi ciąży. Strasznie się martwię czy ciąża rozwija się prawidłowo. Na następne usg mam przyjść 7 marca i umieram ze strachu. Dodam tylko, że objawy jakie u siebie widzę to 10 lutego ból w podbrzuszu - lekkie ukucia które utrzymywały się przez 2 dni, ból piersi i częste wycieczki do toalety oraz zwiększony apetyt, co jest trochę dziwne to nie mam wcale mdłości, wymiotów, zawrotów głowy.
Spokojnie, wszystko będzie dobrze, ja tez nie mam mdłości nie kazda musi je miec

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Ooo suwak mi sie przesunął [emoji3][emoji3] ale i tak jeszcze sie spóźnia o jeden dzień [emoji3][emoji3]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Ejjjjj dziewczyny, podczas pierwszej wizyty bylam taka chyba w szoku bo nie pamietam na ktora godzine mam wizyte [emoji23][emoji23][emoji173]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Ooo suwak mi sie przesunął [emoji3][emoji3] ale i tak jeszcze sie spóźnia o jeden dzień [emoji3][emoji3]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
Ja zauważyłam, że na apce jest o jeden dzień mniej i dopiero p/południu mi przeskakuje na kolejny dzień.
Czasami muszę wchodzić w ustawienia I go wklejać na nowo.
W przeglądarce od rana dobrze pokazuje.


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
reklama
Ja zauważyłam, że na apce jest o jeden dzień mniej i dopiero p/południu mi przeskakuje na kolejny dzień.
Czasami muszę wchodzić w ustawienia I go wklejać na nowo.
W przeglądarce od rana dobrze pokazuje.


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
Aaaa ja go chcialam wklejac co tydzień gdyby sie nie przesuwal bo nie chce mi sie codziennie go wklejac

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Do góry