reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny potrzebuję waszej porady!!! Wczoraj miałam wizytę, wszystko jest ok, pięknie się rozwija, ale mam delikatne zapalenie kobiecych spraw. Pani doktor mówiła mi coś o kwasie mlekowym... Nie słuchałam jej dokładnie, bo pierwszy raz słyszałam serduszko i przepelniały mnie emocje, a teraz nie wiem co mogę stosować :((( może któraś miała podobny problem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wy tutaj dzisiaj o kopytkach i pomidorowej, a ja nie lepsza ..obżarłam się dziś strasznie,ale cóż poradzić jak każdy chce mnie dokarmiać :p Dzisiaj jadłam też pomidorową, ale i grochową, i bulionówkę barszczu czerwonego. Zapchałam się tak, że nie mogę patrzeć na jedzenie. Plus taki, że przynajmniej nie wymiotuje, bo jeśli wymiotuje to zazwyczaj wtedy gdy mi doskwiera głód.
 
Kochana co masz na myśli? Bo mnie też zapisali dopiero na 26go, ale to dosyć długo jak na pierwszą wizytę (tak naprawdę byliśmy raz prywatnie, ale chcemy zrobić badania na NFZ). Jeśli jest opcja zapisać się wcześniej, to chętnie posłucham. Pozdrawiam.
1519971138-fc787c4cfa34dc3f-aaaaaa.jpeg


tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
Mam dziś wizytę :) Jeśli wszystko idzie dobrze, założą mi dziś kartę ciąży. Strasznie się stresuję a to dopiero po pracy :( Tyyyyle czekania. Mdłości mam nadal, więc chyba jest dobrze ale stres jest. Do tego się przeziębiłam, mam nieładny kaszel i katar jak stąd do Krakowa :(
 
U mnie to samo :-( :( pogoniłam wczoraj po lekarzach i marketach i na wieczór już chora. Zapodałam sobie mleko z miodem i czosnkiem i zaraz potem wszystko zwróciłam :baffled:
 
Dziewczyny potrzebuję waszej porady!!! Wczoraj miałam wizytę, wszystko jest ok, pięknie się rozwija, ale mam delikatne zapalenie kobiecych spraw. Pani doktor mówiła mi coś o kwasie mlekowym... Nie słuchałam jej dokładnie, bo pierwszy raz słyszałam serduszko i przepelniały mnie emocje, a teraz nie wiem co mogę stosować :((( może któraś miała podobny problem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uzywalam abiofem ale to przed ciaza, w necie pisza ze mozna w ciazy. W ulotce nie ma zadnej informacji.
1519973355-8041044e1f158a4d-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dziś wizytę :) Jeśli wszystko idzie dobrze, założą mi dziś kartę ciąży. Strasznie się stresuję a to dopiero po pracy :( Tyyyyle czekania. Mdłości mam nadal, więc chyba jest dobrze ale stres jest. Do tego się przeziębiłam, mam nieładny kaszel i katar jak stąd do Krakowa :(

Powodzenia . Trzymam kciuki :)
 
reklama
Bry paniom!!
Witamy się w 10. Tygodniu!!:) jakby nie patrzeć 25% za nami!!
Gratulujemy nowych serduszek i też odliczamy do kolejnej wizyty:) mam 30.03 prenatalne, to bedzie 13t1d na NFZ:) zastanawiam sie czy jakies 10 dni wczesniej sie nie udac prywatnie, bo normalnie roznosi mnie ciekawość, a może ktoś mi już zasugeruje kto tam mieszka[emoji170][emoji85]

U nas dziś na obiad bitki wołowe zapraszamy kto ma ochote.

Milego dnia




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry