reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Co do imion dla dziewczynki na pewno Laura, ale wiem, czuje ze bedzie chłopiec a wtedy problem bo ja chce Maksa, ewentualnie Wojtka, ale brata mam Wojtka

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
Mi się też Laura podoba, ale zdrobienia mi się kompletnie nie podobają :( w sensie Laurka czy Laurusia w ogóle do mnie nie przemawia, tylko dlatego odrzucilam to imię.

Tutaj statystyki za 2017 rok jakby któraś była ciekawa :)
Link do: Statystyka imion za 2017 rok - podsumowanie - Ministerstwo Cyfryzacji

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
A skierowania ma badania już masz?
Teraz do 7 to już szybko zleci, fajnie że te wizyty są częściej, to uspokaja

Chyba dopiero 07.03 dostanę skierowania. Ja mam dzieci Kamila i Milenke. Dla chłopca mamy imię Jakub a dla córki nie możemy się zdecydować. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące- dawajcie koniecznie znać co u Was


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w domu Wiktora ;) chciałabym dla dziewczynki Kornelia, Karolina albo Oliwia, z chlopcem problem.. może Wojtek, mi się bardzo podoba aktualnie Julian, ale nie wiem ;)
 
Mi się też Laura podoba, ale zdrobienia mi się kompletnie nie podobają :( w sensie Laurka czy Laurusia w ogóle do mnie nie przemawia, tylko dlatego odrzucilam to imię.

Tutaj statystyki za 2017 rok jakby któraś była ciekawa :)
Link do: Statystyka imion za 2017 rok - podsumowanie - Ministerstwo Cyfryzacji

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ooo dzięki. Adam na 11 miejscu A Maria na 9. Kurczę nie będzie oryginalnie:-) Mi się bardzo Barbara podoba . Basia Ale wczoraj się dowiedziałam, że jednak nie i już. ;)
 
reklama
Do góry