reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja jeszcze we wtorek przed porodem byłam prywatnie na usg. I tak: wielkość główki 35,4 cm (w niedzielę już miała 33 cm;)), wielkość brzuszka 34,5 i tu nawet ok, bo po narodzinach 35.

Także tak jest z tymi pomiarami. Nie ma co się do nich mocno przywiązywać. Ja też się bardzo stresowałam. W 37 tygodniu też miałam jeszcze sporą rozbieżność w tych pomiarach, aż zaczął mnie drażnić mój lekarz od usg, który zawsze mi tłumaczył, żeby się nie przejmować, bo jest ok.

Aha i chciałam jeszcze pochwalić się dziewczynom, których nie ma na forum prywatnum, że w niedzielę urodziłam Natalię, 3250 g (straszyli, że przez moją cukrzycę będzie miała około 4kg), 53 cm. Już w domu, walczymy o ładne łapanie piersi, bo pokarm się ze mnie wylewa, a Mała coś ma ciężko z zassaniem się:)
GRATULUJĘ :)
 
reklama
Czy któraś z was ma takie coś do fotelika? Czy dziecko się w tym nie rozkopuje? Jakie opinie?
ebc162da4ffea49c8a07a15cb35c
Ja kupiłam ten wydaje mi się ok ale dziecia jeszcze nie mam więc nie mam jak sprawdzić. Wachalam się pomiędzy tym co wstawilas Ty ale ten mój pojechałam i na żywo miałam okazję obejrzeć i się zdecydowalam.
Screenshot_20180929-165726.jpg

A i uważam że to jest lepsze od zwykłego kocyka po przeciagniesz pasy do zapinania wszędzie do auta odsuniesz i gotowe.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180929-165726.jpg
    Screenshot_20180929-165726.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 713
Nie zaglądałam tu przez parę dni a tu widzę, że zaczęło się rozpakowywanie na całego :) Mam wrażenie, że zaraz wszystkie urodzą tylko nie ja [emoji23][emoji23][emoji23]
A u mnie termin na 26. Gdzie tam jeszcze...
Ja też na 26 [emoji4] na nas też przyjedzie czas [emoji2]
 
reklama
Do góry