reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Aaa no to niech jeszcze siedzi w brzuszku faktycznie [emoji4]


Dziewczyny walczące z przeziębieniem ostatnio jak tak samopoczucie?
U mnie już drugi tydzień się wlecze. Nie wiem czy znowu do rodzinnej nie pojechać bo domowe leczenie bez efektów :/

Chociaż wiem ze już donoszona jest termin mam na 16 października w aplikacji pokazuje 20 dni.
 
reklama
Owocnego wizytowania. Dajcie znać jak tam dzieciaczki. Ja dziś miałam jakieś durne sny znów, praktycznie filmowe ujęcia z filmu akcji i wojennego ;) ;p Zaraz Mlodego musze do szkoly wyslac, dzis dzieki uprzejmości sąsiadki nie będę musiała jechać :) Poza tym... jeszcze 19dni... nic się na razie nie zapowiada by szybciej. Młody się rozpycha, boki od leżenia bolą, poza tym brak innych atrakcji.
 
Usiłuje się właśnie zebrać do laboratorium ...
Nie chce mi się, dzieci mi ucieka...Ciężko widzę to wyjście bo od 6.50 się zbieramy...
 
Masz racje ze męczarnia wyspać się nieda do łazienki w nocy z 6 razy trzeba wstawać. Może razem urodziny w jeden dzień kto wie.[emoji846]
To ja max 1-2 razy się budzę na siku. Chyba dziwna jakaś jestem.
Noce za to i tak mam bezsenne, ciągle się budzę i później zasnąć nie mogę... macie rację meczarnia..
Czas się szykować. Dziś jadę na ostatnie KTG . Ciekawe czy moje dziecko znów będzie tańce odwalac...
 
To ja max 1-2 razy się budzę na siku. Chyba dziwna jakaś jestem.
Noce za to i tak mam bezsenne, ciągle się budzę i później zasnąć nie mogę... macie rację meczarnia..
Czas się szykować. Dziś jadę na ostatnie KTG . Ciekawe czy moje dziecko znów będzie tańce odwalac...
Ja tylko raz sie budze kolo 2-3 a później jak moj wychodzi do pracy kolo 6 :)
 
reklama
Hejo, rozwarcie 2cm, szyjka 1cm. Ostatnie ktg 5.10 i jeszcze posprawdza palcami. Jesli będzie rozwarcie na min 4cm to dostanę skierowanie do szpitala na 9.10, a jesli nie to na 16.10, ale watpi ze przenosze ta ciążę :) Aleks wazy 3200 [emoji173] a ja przytylam 1kg w ciagu 2tyg. Wszystko jest ok. Teraz leżę na ktg :)
 
Do góry