reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wow 2 doby?!
U mnie ostatnio był wypis dopiero w 5 dobę a nie mieliśmy żadnych komplikacji.
Wtedy mi się jakoś bardzo nie dłużyło ale teraz chcę jak najszybciej wrócić do domu ze względu na mojego 4latka.
No tak lekarz powiedział, że jeśli oczywiście nie będzie komplikacji to 2 doby tylko . Ja tam się cieszę bo chce jak najszybciej być w domu z synkiem [emoji4]
 
reklama
Hej. Właśnie sie przebudziłam. Jakieś dwie godziny drzemki... ładnie ;) Ja cóż... biorę leki, odpoczywam, oszczędzam się i czekam... na ten dzień zerrroo... jeszcze 20dni. Strasznieee dużo. Młody się rozpycha, plecy nawalają. Oby szybko leciało.
Szybko zleci. Chociaż sama wiem po sobie, że szybciej czas leci jak się czymś zajmę itp. Wypoczywaj dopóki możesz [emoji4]szkoda, że nie da się wyspać na zapas [emoji16]
 
reklama
Tylko ze 37 tydzień u mnie wiec trochę może za wcześnie?
Aaa no to niech jeszcze siedzi w brzuszku faktycznie :)


Dziewczyny walczące z przeziębieniem ostatnio jak tak samopoczucie?
U mnie już drugi tydzień się wlecze. Nie wiem czy znowu do rodzinnej nie pojechać bo domowe leczenie bez efektów :/
 
Do góry