reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pierwszy raz słyszę o takich dopiskach :)
Podczas przyjęcia do szpitala w kwestionariuszu pielęgniarka miała rubrykę czy wyrażasz zgodę na próbę porodu SN- tylko coś takiego podpisywałam.
Otóż to! Wiem właśnie, więc tym bardziej rozdziawiłam paszczę... :p Już szukają kwadratury koła... poproszę lekarza o ten dopisek ale wiem że i bez tego muszą ją zrobić. Śmiech na sali dziewczyny... Oto Polska wlasnie.
A że pierwsza cc i nadciśnienie i inne problemy NIE są wskazaniem do cc... no cóż ;) :p
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma wiedzę jak to wyglada z lekarzami jeśli chodzi o odcięcie pępowiny dopiero jak przestanie tętnic ale przy cc ? Wiem ze jest to możliwe ale lekarzom się nie chce , szczególnie przy cc chcą jak najszybciej zszyć a podobno to jest najczęściej tylko 5 min . Faktycznie tyle to trwa ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
Zależy wszystko od szpitala nie chcą długo trzymać bo ryzyko większej żółtaczki ale jak poprosisz żeby trzymali dłużej nie powinni odmówić możesz w planie porodu to zaznaczyć.
 
Ja dziś w miarę ok poza tym, ze jakas senna jestem.
Nie mogę się przestawić na ta pogodę. Z lata zrobiła się późna jesień. Dobrze, że w sobotę mam to ciecie bo nie mam się w co ubierać [emoji4]
Będę trzymać kciuki, tak jak za dziewczyny :) Ja dziś kurtkę założyłam ale... nie zapięłam się ;) :p Śpij ile wlezie. W sobotę robią cc, tutaj u mnie tylko wo tygodniu. Weekend to tylko nagłe przypadki i lekrze dyżurni.
 
Ile u Was po cc trzymają w szpitalu ? Jak nie ma żadnych komplikacji. Jutro mam cc i zastanawiam się czy wyjdę w niedziele czy poniedziałek , ale przypuszczam ze w poniedziałek bo w niedziele to najczęściej nawet wypisów nie robią
 
Ile u Was po cc trzymają w szpitalu ? Jak nie ma żadnych komplikacji
Hej zobaczyłam post na głównej.
Z tego co zauważyłam jak się z sierpniowkami rozpakowalywalysmy to wszystko zależy od szpitala. Ja z wczesniakiem w 36tc na drugą dobę. Inna w terminie na 4 czy 5. Mimo że też nie było komplikacji ale takie procedury ma szpital. Najczęściej zauważyłam że na 3 dobę. Myślę że najlepiej zadzwonić do szpitala bądź zapytać bezpośrednio lekarza prowadzącego jeśli pracuje w tym szpitalu w którym chce się rodzić :)
Jak najmniej ciężkich końcówek ciąży życzę, szybkich porodów SN i szybkiego dojścia do siebie po cc :*
 
Będę trzymać kciuki, tak jak za dziewczyny :) Ja dziś kurtkę założyłam ale... nie zapięłam się ;) [emoji14] Śpij ile wlezie. W sobotę robią cc, tutaj u mnie tylko wo tygodniu. Weekend to tylko nagłe przypadki i lekrze dyżurni.
Wiesz co mój lekarz ma wtedy dyżur i wybrał ten termin bo stwierdzil, że będzie najspokojniej na oddziale [emoji6]
Właśnie kurczę spalabym gdybym tylko mogła. Mega problemy ze snem mam ostatnio [emoji14] a i dziękuję, kciuki na pewno się przydadzą.
Już mnie lekki stresik łapie. Jutro mam kolejne KTG, w piątek badania także codziennie coś.
A co tam u Ciebie ??
 
Ile u Was po cc trzymają w szpitalu ? Jak nie ma żadnych komplikacji. Jutro mam cc i zastanawiam się czy wyjdę w niedziele czy poniedziałek , ale przypuszczam ze w poniedziałek bo w niedziele to najczęściej nawet wypisów nie robią
U mnie 2 doby . Tylko nie wiem jak oni to liczą [emoji848]czy dzień cięcia wliczają czy nie. Ciecie mam w sobote więc chyba niemożliwe, żeby mnie wypuścili już w niedzielę . Obstawiam, że wyjdę w poniedziałek

Trzymam kciuki [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry