reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tez slyszalam ze dziewczynki silniejsze i lubią rodzic sie przed terminem [emoji4] ja sama urodzilam sie w terminie, brat 2 tyg przed a ostatnio kolezanka urodzila dziewczynke 2,5 tyg przed terminem.. tak wiec mysle ze to zalezy od dziecka ;)
 
Byłam dzisiaj na KTG i nic raczej się nie zapowiada, bez skurczów, jutro wizyta u gina, może ona coś zobaczy. :) Ja, dziewczynka urodziłam się 2 dni po terminie, mój brat 2 tyg przed terminem więc chyba nie reguła, zależy od dziecka i łożyska.
 
Czy wiecie, ile kosztują Dady 1 i ile jest sztuk w opakowaniu? Czy na nie są czasem jakies promocje, czy dopiero na te wieksze rozmiary?
 
reklama
Ja też już po KTG. Wymeczylo mnie psychicznie. Najpierw probowalysmy na siedzaco. Młody kopał jak oszalaly, tętno roslo, maszyna pikala, ja to już w ogóle cała w strachu. Później na lezance i tu już było znacznie lepiej. Dziewczyny siedziały podpięte po pół godz , a ja ponad godzinę. Oby w poniedziałek poszło lepiej...
 
Do góry