reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny ale sobie nawywijałam. ...Przed ciąża w listopadzie byłam u dentysty i leczyłam zęby i został mi jeden do wyleczenia i miałam założone lekarstwo. Miałam zgłosić się do dalszego leczenia tego zęba Ale wiecznie coś i tak przeciagnęłam, że to lekarstwo mi się wypłukało i została dziura....Ale ząb mnie nie bolał i stwierdziłam że jak urodze to pójdę na dokończenie.....mhm jednak nie myliłam...kilka dni temu wyszedł mi nerw na wierzch zęba i dzisiaj umówiłam się na wizytę dopóki mnie ten ząb nie boli....właśnie wróciłam do domu....masakra....doktorka mnie zjechała że czemu teraz przychodzę....dostałam takiego krwotoku tego zęba że nie mogla sobie poradzić...troszkę rozwierciła mi tą dziurkę i włożyła wate....ja z tych nerwów i tego upału az slabo mi sie zrobilo ....jutro znowu idę na rzeź....Z własnej głupoty teraz muszę cierpieć.....echhh
Omg to ja jak nosiłam dwa miesiace zaleczonego zeba, a mialam za 2 tyg sie pojawic na wyjecie i dalsze leczenie to mi bylo wstyd, juz nie mowiac o tym ze sie balam... Dobrze ze w końcu poszlas, szkoda ze teraz masz przez to problemy... Trzymaj sie dzielnie.
 
reklama
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie jak to mówią. Podesłałam rozwiazanie, które jest pomocne dla każdego rodzica dziecka w wieku przedszkolnym i zostałam posądzona o spam :)
Sama się zachowujesz tak jak byś była w wieku przedszkolnym :szok: No chyba że hormony w ciąży Ci buzują:D nie udzielasz się u nas na forum, przesyłasz info o przedszkolach, więc dziękujemy za info i jeżeli nie masz w planach porodu na październik to żegnamy✌️✌️✌️
 
Sama się zachowujesz tak jak byś była w wieku przedszkolnym :szok: No chyba że hormony w ciąży Ci buzują:D nie udzielasz się u nas na forum, przesyłasz info o przedszkolach, więc dziękujemy za info i jeżeli nie masz w planach porodu na październik to żegnamy[emoji111]️[emoji111]️[emoji111]️
Oczywiście, że spam, wystarczy sprawdzić posty tej użytkowniczki - wszędzie polecanie owej aplikacji, w różnych wątkach przedszkolnych i nie tylko. Ja rozumiem, że dziewczyna chce sobie dorobić - takie polecanie 'niby w temacie' na różnych forach to częsty sposób dzisiejszej 'pracy w domu' ale nie zmienia faktu że jest to irytujące ;)
 
Ja upralam wszystko na 95C i nic się nie stało. Wszystko takie same, przeciagnelam zelazkiem i jest ok. Druga tura do prasowania musi poczekać na chłodniejsze dni. Na 95 stopni wrzuciłam też śpiwór do wózka i pokrowiec z bujaczka.
Ja jeszcze nigdy nie uzylam takiej temp w mojej pralce, stad obawy, ale jak widac chyba niepotrzebne. W ogole, to dostalam fajna mate edukacyjna od znajomych, a tam na metce info,ze nie mozna jej prac. Nie wiem po co takie rzeczy dla dzieci produkuja...nie wyobrazam sobie nie prac tego chociazby przed pierwszym uzyciem.
 
reklama
Do góry