reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Szczerze? Moim zdaniem powinnaś zmienić lekarza. I tu już nie chodzi o to, czy jest dobry, czy nie - ale kto mu dał prawo traktowania Cię w taki sposób? To paranoja żebyś musiała denerwować się przed każdą wizyta! Nawet jeśli jesteś przypadkiem, gdzie nie powinnas przytyć dużo, to do cholery on jest od tego, żeby Ci to powiedzieć spokojnie, tłumacząc medyczne powody a nie od wprowadzania Cię w stres i poczucie winy!
Ja jestem zestresowana przed każdą wizytą, bo mnie lekarka opieprzała już wcześniej, że nie tyję. A że ja ze stresu nie jem i nie mogę nic przełknąć, to to tylko pogarsza sprawę [emoji6]
 
reklama
Ja czekam na paczkę ze smyka i muszę kupić szlafrok i papcie. Także pakuje się w najblizszy czwartek :-) niech stoi, będę spokojniejsza, oby jeszcze postała chociaż 6 tygodni.



QUOTE="Mama2018, post: 16944312, member: 181215"]Hmmm... Torba spakowana do szpitala ... wiem może za wcześnie ale niech stoi w kącie .

Prasowanie zostalo ubranek ... Ale tu czekam na pomoc mamy siostry X 2 bo trochę uprasuje i zaraz mi słabo i brzuch twardnieje.... :(

Myślę tylko czy brać do szpitala rożek... I laktator ręczny ? :unsure::rolleyes2::unsure:

Ktoś już tez spakowany czy ja taka nadgorliwa :-D[/QUOTE]



Na prawym boku bardzo często w wyższej ciąży uciska się żyłę główną, która doprowadza dziecku tlen. Więc się buntują Dzidziolki. Kiedyś już o tym pisałyśmy...
Nie każda kobieta ma tak samo. Ja już od 4 miesiąca tylko lewy.
Odpoczywam też czasem na plecach ale nie zupełnie na płasko bo sama nie mam czym oddychać wtedy
emoji16.png

Prawy to tylko na chwilę dla odpoczynku lewego ale nie daję rady tak wytrzymać dłużej niż z 2 minuty.
Hmmm... Torba spakowana do szpitala ... wiem może za wcześnie ale niech stoi w kącie .

Prasowanie zostalo ubranek ... Ale tu czekam na pomoc mamy siostry X 2 bo trochę uprasuje i zaraz mi słabo i brzuch twardnieje.... :(

Myślę tylko czy brać do szpitala rożek... I laktator ręczny ? :unsure::rolleyes2::unsure:

Ktoś już tez spakowany czy ja taka nadgorliwa :-D
 
Ja właśnie dziś wstawiłam pierwsze Szymkowe pranie. O torbie nawet nie zaczęłam myśleć. Miałam zacząć prac po 15 sierpnia ale stwierdziłam, że jest tego sporo i wolę to sobie bardziej rozłożyć w czasie (zwłaszcza prasowanie). Do porodu dla siebie nie mam właściwie nic poza klapkami :)
 
No jak ktoś ma czy liczy na porod sn to raczej czeka na 40 TC ale jak kilka z nas ma CC to pewnie ok 38 TC będziemy w akcji już ... Tak mi się wydaje przynajmniej . Więc my te " CC" pakujemy się wczesnej ;)
 
Ja mam 2,5 na plusie... I jestem przerażona, że tak mało. Ale to też zależy od tego ile się ważyło wcześniej. Ja byłam szczupła.

To chyba nie kwestia tego. Ja całe życie przytycprzy moglam, niewazne co i jak często jadłam. A w ciąży, zarowno pierwszej jak i teraz, kg same walą do gory. W pierwszej skończyłam na 23 chyba :) A dalej chuda jak szczypiorek bylam.

U mnie z kolei dla dziecka nic się nie bierze - no poza smoczkiem.
 
No jak ktoś ma czy liczy na porod sn to raczej czeka na 40 TC ale jak kilka z nas ma CC to pewnie ok 38 TC będziemy w akcji już ... Tak mi się wydaje przynajmniej . Więc my te " CC" pakujemy się wczesnej ;)

No ja mam szew ściągany w 38 wiec może urodzić nawet dzień po [emoji854] z tym ze ja mam termin na 13.10 wiec nie ma sensu się pakować już teraz
 
Pytanie , kupujecie coś na rączkę /nóżkę dla dziecka do szpitala z imieniem nazwiskiem ?

Nie śmiejcie się , mojej znajomej po CC przyniesli po paru h owszem dziewczynkę , ale to nie była jej córka !!!!! Dostała zawału i krzyczała bo poznała że to nie jej dziecko ! Pielęgniarka się pomyliła... Miała na rączce jej dane , ale ktoś źle zapiol . Okropnie to przeżyła ... A gdyby nie poznała , nie zauważyła tego " szczegóły " to co ?

Taka sytuacja jest raz na xxxx przypadków , ale się zdarza i dlatego pytam ;)
Gdzie można kupić takie opaski?
 
Ja właśnie dziś wstawiłam pierwsze Szymkowe pranie. O torbie nawet nie zaczęłam myśleć. Miałam zacząć prac po 15 sierpnia ale stwierdziłam, że jest tego sporo i wolę to sobie bardziej rozłożyć w czasie (zwłaszcza prasowanie). Do porodu dla siebie nie mam właściwie nic poza klapkami :)
Pierzesz w jakiejs bardzo wysokiej temp? Ja najchetniej bym wrzucila na 90st, bo mam poplamione niektore ciuszki, ale boje sie ze zamiast 56, potem wyjme rozmiar na lalke ;)
 
Ja upralam wszystko na 95C i nic się nie stało. Wszystko takie same, przeciagnelam zelazkiem i jest ok. Druga tura do prasowania musi poczekać na chłodniejsze dni. Na 95 stopni wrzuciłam też śpiwór do wózka i pokrowiec z bujaczka.


Pierzesz w jakiejs bardzo wysokiej temp? Ja najchetniej bym wrzucila na 90st, bo mam poplamione niektore ciuszki, ale boje sie ze zamiast 56, potem wyjme rozmiar na lalke ;)
 
reklama
Do góry