reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dalej śpię na starym materacu i nie mam poskrecanych mebli plus musimy położyć tapetę na jedną ścianę i zamontować listwy przypodłogowe, ale chwalę się oknem [emoji23][emoji173]️ cieszę się, że mój pomysł na nie zakładanie karnisza przeszedł :)
IMG_20180725_164127_533.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20180725_164127_533.jpeg
    IMG_20180725_164127_533.jpeg
    86,4 KB · Wyświetleń: 411
reklama
A propo rozmiarów to dzisiaj z jedną mamusią z grupy sprzedażowej pisałam i jej mała ważyła 5200 jak się urodziła-od razu w rozm. 68 wskoczyła. No ale szacowali jej dużą wagę więcmalutkich ciuszków nawet nie brała do szpitala.
 
No żarty żartami ale ja mam ostatnio silne zaparcia , mało ruchu dużo leżę i są skutki , ostatnio w 4 dniu poszłam dopiero do toalety się załatwić . I serio powagą , bałam się " przec" wolę czekać aż samo pójdzie ( przepraszam za bezpośrednie określenia - bez urazy ) .

Ale skad moje pytanie czy wy też macie zaparcia i też boicie się " przec " na tym etapie ciąży ??? :/
Mi jedna ginekolog powiedziała, że zaparcia jednak mogą być niebezpieczne... Nie wiem na jakiej zasadzie, bo się nie wgłębiałam w temat (no ale wiadomo, że to parcie jest takie same). Mówiła, że koniecznie trzeba coś z tym robić i zaleciła mi czopki glicerynowe i lactulozę. Zamiast się męczyć biorę czopek glicerynowy, ale jak już jestem zdesperowana [emoji6] Do tej pory tylko 3 razy użyłam i 2 razy pomogło, raz nie. Nie mogę niestety zaszaleć z dietą, bo ja z byle powodu mam też biegunki... Tak na zmianę w sumie to albo to...
 
Mi jedna ginekolog powiedziała, że zaparcia jednak mogą być niebezpieczne... Nie wiem na jakiej zasadzie, bo się nie wgłębiałam w temat (no ale wiadomo, że to parcie jest takie same). Mówiła, że koniecznie trzeba coś z tym robić i zaleciła mi czopki glicerynowe i lactulozę. Zamiast się męczyć biorę czopek glicerynowy, ale jak już jestem zdesperowana [emoji6] Do tej pory tylko 3 razy użyłam i 2 razy pomogło, raz nie. Nie mogę niestety zaszaleć z dietą, bo ja z byle powodu mam też biegunki... Tak na zmianę w sumie to albo to...

ja tak mam :/ jak nie biegunka to zaparcia... grrrr..... sama nei wiem co gorsze!
 
reklama
Do góry