reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny macie problemy z zębami? Ogólnie jestem pod stałą kontrola od ponad roku, bo noszę aparat. Ale od jakiegoś czasu bolą mnie zęby, mam odczucie jakby mi się ruszały, jak coś jem to bolą. 6tc
Ja nosiłam aparat i myślę ze tę odczucia to wina aparatu nie ciąży :) też mi się tak zdawało jak nosilam
 
Dareczka, to może rzeczywiście czas na zmianę lekarza? Wiem jak ciężko jest zmienić takiego lekarza, któremu się ufało tyle lat. 10 lat temu w czasie ciąży zmieniłam ginekologa, bo mnie zawiódł potwornie. Skoro zna Ciebie tyle lat, a nie chce ewidentnie Cię wspierać...to trzeba patrzeć na dobro dziecka i iść tam gdzie ktoś będzie chciał Ci pomóc i się Wami zaopiekować.
Nie znam badań, dotyczących zbyt częstego usg, ale ja zawsze wole dmuchać na zimne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam innego lekarza tylko, że prywatnie i to do jego zaleceń się stosuje :)


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
Ja nosiłam aparat i myślę ze tę odczucia to wina aparatu nie ciąży :) też mi się tak zdawało jak nosilam
Ale aparat już noszę ponad rok zaraz mam ściągać I nie miałam nigdy takiego odczucia. A słyszałam że w ciąży występują problemy z zębami. Mam nadzieję że to tylko aparat.
 
A pytanie do doświadczonych mam [emoji5]️ smarowalyście czymś brzuszki w poprzednich ciążach? Mam skórę ze skłonnościami do rozstępów i chcialabym cos skutecznego juz zacząć stosować. Któraś poleca coś sprawdzonego?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę femibion i tam jest D3

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A mi wczoraj endo powiedziala ze te kompleksy witamin sa do D... bo takich suplementów nikt nie bada i tak naprawde nie wiadomo co tam jest. Ginekolog tez jest tego zdania, zeby w pierwszyn trymetrze brac te witaminy ktore naprawde potrzeba a nie te "wszystko w jednym"

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry