reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mogę do czytania polecić Ciężarówką przez 9mscy ;)
Lekarz lekarzowi nie równy i jak dla mnie niezależnie czy NFZ czy prywatny. Dobrze że można zmienić jak nie odpowiada.
Jedyny objaw jaki mam, to ten co w pierwszej ciąży czyli CZKAWKA. ;) Kilka razy dziennie pojedynczo.
Do lekarza jeszcze kupę czasu :(

Czytam to teraz :)


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
reklama
Co to za głupie gadanie im
Więcej złych objawów tym lepiej dla ciazy ?! To znaczy ze jak ja nie
Mam prawie w ogóle objawów to złe dla mojej ciazy ? Co za bzdura. Każda ciąże przechodzi inaczej i organizm inaczej reaguje na hormony niektóre reagują mocniej a niektóre prawie w ogóle- po co tak uogólniać??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tez mnie to oburzylo delikatnie hehe. Tez sie dobrze czuje a z moja ciaza jest wszystko w porządku [emoji4][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I może któraś się orientuje, jak wygląda że zwykłym l4 chorobowym czy musi je wystawić moja przychodnia czy mogę iść gdziekolwiek do lekarza ?
 
Dokładnie dlatego takie pisanie ze im więcej objawów „złych” tym lepiej jest nie na miejscu. Wystarczy ze żyjemy od usg do usg nie potrzeba nam jeszcze do tego myślenia czy skoro nie mam objawów to znaczy ze coś jest nie tak.
Słowa bzdury , głupie gadanie - to nie są mocne słowa. Bez przesady ;)


Dobrze gadasz, polac Ci [emoji23][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A pytanie do doświadczonych mam [emoji5]️ smarowalyście czymś brzuszki w poprzednich ciążach? Mam skórę ze skłonnościami do rozstępów i chcialabym cos skutecznego juz zacząć stosować. Któraś poleca coś sprawdzonego?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
O właśnie :) kiedy powinno się zacząć smarować brzuszek ?
 
Dziewczyny, z ciekawości - jakie suplementy zalacają wasi lekarze? W pierwszej ciąży brałam femibion, teraz niestety musiałam zmienić lekarkę i ona poleca mi pregna plus - że lepszy skład. Nie wiem w sumie co kupić.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
A pytanie do doświadczonych mam [emoji5]️ smarowalyście czymś brzuszki w poprzednich ciążach? Mam skórę ze skłonnościami do rozstępów i chcialabym cos skutecznego juz zacząć stosować. Któraś poleca coś sprawdzonego?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja doświadczona nie jestem, ale od początku smaruje się oliwką taką fioletową z rosmanna, na zmianę z krem Palmers.


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
A pytanie do doświadczonych mam [emoji5]️ smarowalyście czymś brzuszki w poprzednich ciążach? Mam skórę ze skłonnościami do rozstępów i chcialabym cos skutecznego juz zacząć stosować. Któraś poleca coś sprawdzonego?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja polecam Palmer's. Po pierwszej ciąży nie mam ani jednego rozstępu. Przytyłam wtedy ok 15 kg. Po porodzie tez czymś tej firmy smarowałam aby brzuch znikł :) Ale uwaga ma dość mocny specyficzny zapach, niby kakao ale jednak. A na piersi Oillan.
 

Załączniki

  • 20180222_151534.jpg
    20180222_151534.jpg
    430 KB · Wyświetleń: 77
  • 20180222_152020.jpg
    20180222_152020.jpg
    329,5 KB · Wyświetleń: 83
A pytanie do doświadczonych mam [emoji5]️ smarowalyście czymś brzuszki w poprzednich ciążach? Mam skórę ze skłonnościami do rozstępów i chcialabym cos skutecznego juz zacząć stosować. Któraś poleca coś sprawdzonego?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie smarowałam, a przytyłam bardzo dużo - 25kg. Mam kilka rozstępów właściwie niewidocznych. Ale myślę, że to dużo od genetyki zależy, jeden przytyje 10 kg i będzie miał pełno rozstępów, inny 20 i nie będzie miał

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja nie smarowałam, a przytyłam bardzo dużo - 25kg. Mam kilka rozstępów właściwie niewidocznych. Ale myślę, że to dużo od genetyki zależy, jeden przytyje 10 kg i będzie miał pełno rozstępów, inny 20 i nie będzie miał

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie nie ma reguły.


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
Do góry