reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziękuję. To jakiś w miarę dobry szpital?

Tak. Rodziła @Emol o ile dobrze pamiętam to bardziej Jej możesz podpytać.
Szpital ma nowy sprzęt i dobrą kadrę pracowniczą plus był remont.
Neonatoligia i III stopień jest na Karowej.
Karowa też jest niedaleko.
Chcesz się u mnie zatrzymać na noc ?
To żaden problem...

Który będziesz miała tydzień i dzień?
To jest niedziela 12 ?
Zazwyczaj w weekend wyjeżdżamy ale to zgramy się bliżej terminu co i jak.
Jedziesz pociągiem? Może blablacarem?
Jedziesz sama na ten koncert ?
 
Myślę, że będę wracać bla bla carem. Ale to będę wiedziała na pewno kilka dni przed koncertem. Nie chciałabym Wam fundować nocki, gdzie ktoś obcy wbija późno na chatę a z samego rana pobudka bo pociąg :) ale bardzo Ci dziękuję za propozycję, pamiętam o tmm, że jakby nic nie powychodzilo to mam dobrą duszę w stolicy <3
Tak. Rodziła @Emol o ile dobrze pamiętam to bardziej Jej możesz podpytać.
Szpital ma nowy sprzęt i dobrą kadrę pracowniczą plus był remont.
Neonatoligia i 3 stopień jest na Karowej.
Karowa też jest niedaleko.
Chcesz się u mnie zatrzymać na noc ?
To żaden problem...
 
Myślę, że będę wracać bla bla carem. Ale to będę wiedziała na pewno kilka dni przed koncertem. Nie chciałabym Wam fundować nocki, gdzie ktoś obcy wbija późno na chatę a z samego rana pobudka bo pociąg :) ale bardzo Ci dziękuję za propozycję, pamiętam o tmm, że jakby nic nie powychodzilo to mam dobrą duszę w stolicy <3


A jedziesz sama na ten koncert czy z kimś?
Który będziesz miała tydzień i dzień?
To jest 12 sierpnia ?
Kochana ? Ja teraz wstaje różnie i kładę się różnie.
Dzisiaj pobudka o 5 na jedzenie. Dooglądałam film i teraz się obudziłam :-p
Z tym to nie problem ;-)
My mamy otwarty dom.
Blablacar to super opcja !
 
A jedziesz sama na ten koncert czy z kimś?
Który będziesz miała tydzień i dzień?
To jest 12 sierpnia ?
Kochana ? Ja teraz wstaje różnie i kładę się różnie.
Dzisiaj pobudka o 5 na jedzenie. Dooglądałam film i teraz się obudziłam :-p
Z tym to nie problem ;-)
My mamy otwarty dom.
Blablacar to super opcja !
Równo 31 zacznę. Czyli 30 + 0
Sama jadę :) pociągiem ode mnie, koło 16 będę w Warszawie. Koncert od 19 teoretycznie ,ale będą 3 supporty, a tyle nie wystoję na pewno, więc wejdę później. Myślę, że się skończy koło północy dopiero
 
Równo 31 zacznę. Czyli 30 + 0
Sama jadę :) pociągiem ode mnie, koło 16 będę w Warszawie. Koncert od 19 teoretycznie ,ale będą 3 supporty, a tyle nie wystoję na pewno, więc wejdę później. Myślę, że się skończy koło północy dopiero

Masz mój numer z prywatnej rozmowy?
Jakby się coś działo to dzwoń i zresztą mów wcześniej.
Ogarniemy Ci nocleg. Ja tu mam Przyjaciół.
Jakby nas nie było. ;-)
Naprawdę jak masz wracać i się ch... czuć to lepiej zostać i się przespać. Zjeść . Poleżeć odpocząć.
Trochę Dziewczyn ze stolicy jest więc myślę, że się ogarniemy ;-)
A jak ja będę na 100 % To mój P po Ciebie przyjedzie bo już mu mówiłam, że Brzuchatka na koncert jedzie :-D
 
Równo 31 zacznę. Czyli 30 + 0
Sama jadę :) pociągiem ode mnie, koło 16 będę w Warszawie. Koncert od 19 teoretycznie ,ale będą 3 supporty, a tyle nie wystoję na pewno, więc wejdę później. Myślę, że się skończy koło północy dopiero

Jak będziesz chciała odpocząć po podróży to zapraszam do nas.
O ile będziemy w Wawie ale to dam Ci znać na 100 % bliżej. Tak 5 sierpnia już. Tydzień wcześniej co najmniej żebyś miała pewność.
 
reklama
Bije rekodry we wszystkim te negatywne i pozytywne, wyszlam w drugiej dobie po cc do domu ze wzgledu na moj stan psychiczny. W pierwszej dobie odciagalam 0,3ml co 3 h w drugiej dobie juz 30ml co 3 h. Dzis doba 3 a ja za jednym razem mam 60ml [emoji43] nasze male sukcesy. Synus stan dobry stabilny. Dzis w nocy rozeszlo sie szycie jechalam na IP zalozyli dodatkowy szew. O i o.
Zegnam sie dziewczyny. Bywajcie silne i zdrowe. Trzymajcie dzidzusie z calych sil w brzuszkach. Duzo zdrowia ! Powodzenia [emoji8]
 
Do góry