reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry,
Ja już nie śpię od 5, o 6 nastawilam pierwsze pranie ubranek, zamierzam w tym tygodniu wszystko wyprać, wyprasować i posegregowac. Z uwagi na upał i tak nie wyjdę z domu :wściekła/y:
Jadę też na zakupy, póki nie ma miliona stopni.
Zamówiłam wczoraj paczkę z Gemini, skład podobny do tych waszych koszykow.Wzielam jeszcze kosmetyki więc wyszło ponad 5 stow..

Maly strasznie kopie od 2 dni, z tego wszystkiego kłuję mnie krocze. Czytałam że to normalne ale nie jest to przyjemne uczucie. Do tego mam ogromny brzuch, zakładając że dziecko przytyje jeszcze ok 2 kg to nie wiem gdzie się zmieści :szok:

Miłego dnia wszystkim. Zwlaszcza tym które lubią słońce, będzie pewnie pod dostatkiem.
 
reklama
Dzień dobry,
Ja już nie śpię od 5, o 6 nastawilam pierwsze pranie ubranek, zamierzam w tym tygodniu wszystko wyprać, wyprasować i posegregowac. Z uwagi na upał i tak nie wyjdę z domu :wściekła/y:
Jadę też na zakupy, póki nie ma miliona stopni.
Zamówiłam wczoraj paczkę z Gemini, skład podobny do tych waszych koszykow.Wzielam jeszcze kosmetyki więc wyszło ponad 5 stow..

Maly strasznie kopie od 2 dni, z tego wszystkiego kłuję mnie krocze. Czytałam że to normalne ale nie jest to przyjemne uczucie. Do tego mam ogromny brzuch, zakładając że dziecko przytyje jeszcze ok 2 kg to nie wiem gdzie się zmieści :szok:

Miłego dnia wszystkim. Zwlaszcza tym które lubią słońce, będzie pewnie pod dostatkiem.


Rany 500zl???
Dziewczyny co wy kupujecie?
Ja tylko zestaw.mini kosmetyków od tołpy i. Dwie paczki podkładów...i to chyba wszystko...
Ekonomiczna jestem ;D

U nas dzień trwa już od kilku godzin a ja ledwo zyje...
 
Rany 500zl???
Dziewczyny co wy kupujecie?
Ja tylko zestaw.mini kosmetyków od tołpy i. Dwie paczki podkładów...i to chyba wszystko...
Ekonomiczna jestem ;D

U nas dzień trwa już od kilku godzin a ja ledwo zyje...
Ja mam tylko bepanthen... :D dokupie jeszcze coś do kąpieli i to tyle jeśli chodzi o kosmetyki.
 
Dzień dobry,
Ja już nie śpię od 5, o 6 nastawilam pierwsze pranie ubranek, zamierzam w tym tygodniu wszystko wyprać, wyprasować i posegregowac. Z uwagi na upał i tak nie wyjdę z domu :wściekła/y:
Jadę też na zakupy, póki nie ma miliona stopni.
Zamówiłam wczoraj paczkę z Gemini, skład podobny do tych waszych koszykow.Wzielam jeszcze kosmetyki więc wyszło ponad 5 stow..

Maly strasznie kopie od 2 dni, z tego wszystkiego kłuję mnie krocze. Czytałam że to normalne ale nie jest to przyjemne uczucie. Do tego mam ogromny brzuch, zakładając że dziecko przytyje jeszcze ok 2 kg to nie wiem gdzie się zmieści :szok:

Miłego dnia wszystkim. Zwlaszcza tym które lubią słońce, będzie pewnie pod dostatkiem.

Ja też właśnie patrzę na swój brzuch i zastanawiam się czy to możliwe żeby był większy ale zdaje się natura tak to wymyśliła, że jeszcze urośnie a ja się będę toczyć :D
A ja się właśnie przeniosłam na łóżko po drugiej stronie gdzie nie ma jeszcze słońca i dzisiaj opcja oszczędzanie.
Jeść spać pić i małe spacerki.
U nas już słońce daje od rana. Ble.
Szybko będziesz wszystko prasowała.
Ja chce we wrześniu.
Dobrego dnia wszystkim.

Jak tam @ranny.ptaszek ?
Jak @Alka1990 ?
Jak tam @Miao podróż minęła ?
 
Ja też właśnie patrzę na swój brzuch i zastanawiam się czy to możliwe żeby był większy ale zdaje się natura tak to wymyśliła, że jeszcze urośnie a ja się będę toczyć :D
A ja się właśnie przeniosłam na łóżko po drugiej stronie gdzie nie ma jeszcze słońca i dzisiaj opcja oszczędzanie.
Jeść spać pić i małe spacerki.
U nas już słońce daje od rana. Ble.
Szybko będziesz wszystko prasowała.
Ja chce we wrześniu.
Dobrego dnia wszystkim.

Jak tam @ranny.ptaszek ?
Jak @Alka1990 ?
Jak tam @Miao podróż minęła ?
U nas tydzień zapowiada się tak. Więc patrząc na upały, które mają być nad Polską nie narzekam, wręcz się cieszę :) na przyszły tydzień jeszcze chłodniej i cały czas deszcz. Tylko się obawiam, że będzie ciężkie powietrze przy tych burzach :(
sketch-1532323701400.jpeg
 

Załączniki

  • sketch-1532323701400.jpeg
    sketch-1532323701400.jpeg
    36 KB · Wyświetleń: 339
U nas tydzień zapowiada się tak. Więc patrząc na upały, które mają być nad Polską nie narzekam, wręcz się cieszę :) na przyszły tydzień jeszcze chłodniej i cały czas deszcz. Tylko się obawiam, że będzie ciężkie powietrze przy tych burzach :(
Zobacz załącznik 880468

Właśnie. U nas niby od środy burzowo ale ponad 30 stopni więc to będzie zaduch, chwilowe wyładowanie i tak w kółko :-/
 
Dobrze, ze to piszesz. Moze to glupie ale ja sie właśnie tego boje, ze nie poczuje tej milosci odrazu...
Ja nie pamietam jak było z pierwszym synkiem, wydaje mi się ze poczułam miłość jak przywieźli mnie po 2 H spędzonych z synkiem i mężem na salę. Za to pamiętam ze zaraz po urodzeniu kazali mezowi wyjść na kilka minut żeby mnie zeszyc, synek płakał na mojej piersi a ja modlilam się żeby ktoś ode mnie go zabrał bo nie chciał przestać płakać [emoji14] juz wlasnie bedac na sali przelyjrzałam mu się dokładnie podczas gdy spal i mysle ze wtedy takie ciepelko na sercu poczulam :D
 
reklama
Do góry