reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Słusznie. Skoro masz blisko to zawsze lepiej leżeć nad jeziorem niż w domu.
Tym bardziej że w hotelu będziesz miała wszystko zapewnione.

Ja dzisiaj sprzątam kuchnie, remontów ciąg dalszy. Tracę już cierpliwość. Ale przynajmniej się wyspałam bo już łóżko było w sypialni.
Za oknem słońce, jestem przerażona tym faktem :szok::szok:
Gdzie deszcz???! !!

Miłej soboty wszystkim.


QUOTE="Jsawww, post: 16908623, member: 172137"]Hehe my w tym roku już byliśmy w Emiratach i Hiszpanii, teraz mój gin już nie chciał wyrazić zgody na daleki samolotowy wypad , miało być morze .... ale za długa jazda autem, wymeczylabym się strasznie, wiec zostało jezioro , ode mnie to tylko 200 km , wiec na mój 30tc taka podróż w sam raz..... super hotel , z wyżywieniem , z atrakcjami dla młodego, prywatna plaża .... ja zamierzam się z tamtąd nawet nie ruszać, tylko lezec i pachnieć :rolleyes:[/QUOTE]
 
reklama
Słusznie. Skoro masz blisko to zawsze lepiej leżeć nad jeziorem niż w domu.
Tym bardziej że w hotelu będziesz miała wszystko zapewnione.

Ja dzisiaj sprzątam kuchnie, remontów ciąg dalszy. Tracę już cierpliwość. Ale przynajmniej się wyspałam bo już łóżko było w sypialni.
Za oknem słońce, jestem przerażona tym faktem :szok::szok:
Gdzie deszcz???! !!

Miłej soboty wszystkim.


QUOTE="Jsawww, post: 16908623, member: 172137"]Hehe my w tym roku już byliśmy w Emiratach i Hiszpanii, teraz mój gin już nie chciał wyrazić zgody na daleki samolotowy wypad , miało być morze .... ale za długa jazda autem, wymeczylabym się strasznie, wiec zostało jezioro , ode mnie to tylko 200 km , wiec na mój 30tc taka podróż w sam raz..... super hotel , z wyżywieniem , z atrakcjami dla młodego, prywatna plaża .... ja zamierzam się z tamtąd nawet nie ruszać, tylko lezec i pachnieć :rolleyes:
[/QUOTE]Jak ja Ci tego łóżka zazdroszczę... [emoji3][emoji3][emoji23]
 
U nas też już upał :/ Wolę chyba deszcz.

Zbieram się z młodym po tatusia bo w nocy jak wracał z delegacji to mu auto padło i teściu go zholował z trasy do siebie bo bliżej. Auta od ręki nie da się naprawić :/
Także ten...mamy nieplanowany wypad do teściów :)
 
Ale mi bardziej chodzi o więź od strony ojca. Bo dziecko to ja wiem. Jeśli od początku nie będzie "wycieral kupy" bo będzie wyreczany to jak dziecko podrośnie od początku będzie tylko przywiazane do matki bo ojca nie ma. A ojciec stwierdzi ze jak 3 lata nie pomagał to i teraz nie będzie musiał. Osobiście uważam że on też powinien od początku czuć odpowiedzialność za malucha. Czy to kąpiel czy zmiana pieluchy. Dobrze aby on też miał wkład bo jak dziecko ma już te 2-3 lata to duma rozpiera ze od małego uczestniczył w jego kształtowaniu itd.

Dobrze prawisz. Mi się wydaje, nie wiem bo dziec jeszcze w brzuchu, że to rodzic zaczyna tworzyć więź z dzieckiem.
Dawać miłość. Dziecko ja oddaje.
To jest PIĘKNE :rofl:
 
Słusznie. Skoro masz blisko to zawsze lepiej leżeć nad jeziorem niż w domu.
Tym bardziej że w hotelu będziesz miała wszystko zapewnione.

Ja dzisiaj sprzątam kuchnie, remontów ciąg dalszy. Tracę już cierpliwość. Ale przynajmniej się wyspałam bo już łóżko było w sypialni.
Za oknem słońce, jestem przerażona tym faktem :szok::szok:
Gdzie deszcz???! !!

Miłej soboty wszystkim.


QUOTE="Jsawww, post: 16908623, member: 172137"]Hehe my w tym roku już byliśmy w Emiratach i Hiszpanii, teraz mój gin już nie chciał wyrazić zgody na daleki samolotowy wypad , miało być morze .... ale za długa jazda autem, wymeczylabym się strasznie, wiec zostało jezioro , ode mnie to tylko 200 km , wiec na mój 30tc taka podróż w sam raz..... super hotel , z wyżywieniem , z atrakcjami dla młodego, prywatna plaża .... ja zamierzam się z tamtąd nawet nie ruszać, tylko lezec i pachnieć :rolleyes:
[/QUOTE]



Ja też wolę po stokroć teraz deszcz i niższą temperaturę, nawet na wyjeździe.
Zwyczajnie się mecze i źle się czuje na słońcu :/
 
A ja to bym chciała żeby mój syn był uzależniony nie tylko ode mnie ;) Nie jestem jakąś nadopiekuncza mamą. Jednak dla niego wszyscy mogą być, ale mama być musi. Z jednej strony jest to cudowne ale z drugiej czasem trochę męczące, zwłaszcza teraz. Zawsze jak jestem z mężem czy z dziadkami itp. to on wybiera mnie do wszystkich czynności żeby mu pomóc czy z nim zrobić i nie chce z nikim innym. I muszę być przy wszystkich zabawach nawet tylko siedzieć koło niego. Ale jest chociaż wyrozumiały np. Jak mówię do niego synku mama już nie może biegać i grać w piłkę to mówi do mnie usiądź sobie mamusiu i będziesz mi rękami rzucać do bramki ;)

Poczekaj jeszcze chwile, mój ma prawie 5 lat i mam wrażenie czasem, ze już mu potrzebna nie jestem -,-
Do przedszkola najlepiej żeby tata zaprowadził i odebrał, atrakcje popołudniowe tez tylko z tatą, bo to wszystkie sprzęty koparki na kopalni.
Niewdzięczne to to, nosisz 9 miesięcy przestajesz karmić i tylko ojciec mu starczy [emoji29]‍♀️
Wracamy skądś wchodzę do babci go zabrać to przytuli się albo i nie i pyta gdzie ojciec.
 
Poczekaj jeszcze chwile, mój ma prawie 5 lat i mam wrażenie czasem, ze już mu potrzebna nie jestem -,-
Do przedszkola najlepiej żeby tata zaprowadził i odebrał, atrakcje popołudniowe tez tylko z tatą, bo to wszystkie sprzęty koparki na kopalni.
Niewdzięczne to to, nosisz 9 miesięcy przestajesz karmić i tylko ojciec mu starczy [emoji29]‍♀️
Wracamy skądś wchodzę do babci go zabrać to przytuli się albo i nie i pyta gdzie ojciec.

Ale to piękne, że mają taką więź ❤❤❤
 
reklama
Do góry